У Львові ввімкнули не всі фонтани

17:00 1 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові ввімкнули минулого тижня лише фонтани, розміщені в центральній частині міста. Інші ще потребують часу для підготовки до запуску.

Про це повідомили в понеділок, 1 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник відділу комунального господарства Личаківського району Ярослав Сеньків розповів: «Ми готуємо фонтан на площі Митній. Увімкнемо тоді, коли вже буде сприятлива погода. Також у Студентському парку є приватний фонтан. Його утримує підприємець, який запустить його також тоді, коли буде відповідна погода».

«Запрацював фонтан на площі Криничній у районі Підзамче. Також запрацювали фонтани на площах Ринок і Марійській», – поінформували також у ЛМР.

Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля зазначив: «Усі інші фонтани в нашому районі ми ще готуємо до експлуатації. Фонтани на площах Ринок і Марійській менш вразливі до низьких температур, а решта потребують більше часу для підготовки до запуску».

dailylviv.com

До теми

19:09 14 січня 2022 р.

На площі Ринок освятять 1500 літрів води

На свято Богоявлення 19 січня на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста. До спільної молитви запрошують усіх мешканців та гостей Львова, які зможуть взяти додому освячену воду. Початок о 13:30.

Рубрика: Культура

15:30 13 січня 2022 р.

Виставку з нотками порнографії у Львівському мистецькому центрі публічно обговорять

Завтра, 14 січня, у Львівському мистецькому центрі шукатимуть межу дозволеного ненормативного контенту тілесного характеру. До такого пошуку муніципальний заклад змусила критична реакція соціальних мереж на вульгарну фотовиставку.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу