У Львові встановлять 43 пам’ятники полеглим воїнам

16:42 20 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Міська рада взяла на себе зобов’язання повністю здійснити благоустрій території меморіального комплексу.

У прес-службі Львівської обласної ради запевнили, що на полі почесних поховань Личаківського цвинтаря встановлять 43 пам’ятники полеглим на війні на сході України. Освячення пам’ятників планують приурочити до Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин зазначила на зустрічі з представниками підрядної організації та Управління капітального будівництва, які  займаються роботами зі встановлення пам’ятників, викарбування написів та облагородження території довкола: «На встановлення пам’ятних знаків було скеровано кошти з обласного бюджету в сумі 30 тисяч гривень на кожен пам’ятник. Ці родини маємо підтримувати, розуміти і допомагати. Їм зараз не просто, бо біль від втрати швидко не минає, але маємо зробити все, щоб гідно вшанувати наших Захисників».

У прес-службі Львівської обласної ради також повідомили, що після завершення встановлення пам’ятних знаків Львівська міська рада взяла на себе зобов’язання здійснити повністю благоустрій території. Фахівці зараз обговорюють питання, коли саме завершити облагородження території, щоб це було якісно і відповідало загальному ансамблю Личакова.

dailylviv.com

До теми

17:37 25 липня 2021 р.

Фонтан із бобрами й левом, кімната кохання: чим Львівське Опілля дивує туристів

У місті Бібрка у лютому відкрито офіс гостинності в будівлі колишнього товариства «Сокіл», у травні розпочався туристичний сезон у Свірзькому замку (багато десятиліть був замкнений), а з червня працює локація з полями квітів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу