У Львові встановлять 43 пам’ятники полеглим воїнам

16:42 20 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Міська рада взяла на себе зобов’язання повністю здійснити благоустрій території меморіального комплексу.

У прес-службі Львівської обласної ради запевнили, що на полі почесних поховань Личаківського цвинтаря встановлять 43 пам’ятники полеглим на війні на сході України. Освячення пам’ятників планують приурочити до Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин зазначила на зустрічі з представниками підрядної організації та Управління капітального будівництва, які  займаються роботами зі встановлення пам’ятників, викарбування написів та облагородження території довкола: «На встановлення пам’ятних знаків було скеровано кошти з обласного бюджету в сумі 30 тисяч гривень на кожен пам’ятник. Ці родини маємо підтримувати, розуміти і допомагати. Їм зараз не просто, бо біль від втрати швидко не минає, але маємо зробити все, щоб гідно вшанувати наших Захисників».

У прес-службі Львівської обласної ради також повідомили, що після завершення встановлення пам’ятних знаків Львівська міська рада взяла на себе зобов’язання здійснити повністю благоустрій території. Фахівці зараз обговорюють питання, коли саме завершити облагородження території, щоб це було якісно і відповідало загальному ансамблю Личакова.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини