У Львові вперше пройде обласний форум сім’ї

14:45 11 вересня 2018 р.


Фото: news.ugcc.ua

У четвер, 13 вересня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший обласний форум «Українська сім'я: виклики і завдання».

Про це повідомили у вівторок, 11 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Директор її департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк розповіла сьогодні під час брифінгу: «В час російсько-української війни наші українські сім’ї стикнулись з певними викликами та внутрішніми перешкодами, про які не знали і не розуміли. Ми запросили на форум представників релігійних спільнот, влади, молодь, поважні сім’ї, які зможуть поділитись життєвими настановами. Наша країна починається з кожного з нас, з того, як батьки виховують дітей, які засади закладають їм. Українські сім'ї є платформою для нашої державності та нації, і це актуальна тема у всіх сферах нашого життя. Ми повинні діяти превентивними методами, щоб сім’я була самодостатньою, гарною рушійною силою для розвитку нашої країни».

«У програмі форуму – доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій законодавчі ініціативи щодо сімейної політики, виклики та завдання перед сучасною молодю, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму та інше», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

Подробиці – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу