У Львові водитимуть козу

10:05 14 січня 2020 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: dyvys.info

У вівторок, 14 січня, о 17:00 біля фонтану на площі Криничній у Львові розпочнеться свято «На Підзамче коза та коляда відродилася».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що у святкуванні візьмуть участь колективи будинків дитячої та юнацької творчості Шевченківського та Залізничного районів міста, учні ліцею імені Данила Галицького №57 та СЗШ №20, які покажуть шкільні вертепи, танці та театральні дійства, а хор «Золоті літа» колядуватиме з усіма присутніми та запрошеними гостями. Студенти професійно-технічних навчальних закладів на території району Підзамч  під час свята представлять свої художні вироби, які репрезентують Різдво Христове та січневі торжества у Львові.

До участі в заходах запрошено керівництво міста та області, священнослужителів та громаду Львова, туристів та гостей міста. Одним з організаторів дійства виступила Львівська міська рада, яка вважає Підзамче важливим історичним центром міста та з 2012 року разом із «Інститутом Розвитку Міст» (Краків) розвиває цей район в рамках «Програми ревіталізації Львів-Підзамче 2012-2025».

Як інформував «Щоденний Львів», 19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура