У Львові водитимуть козу

10:05 14 січня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: dyvys.info

У вівторок, 14 січня, о 17:00 біля фонтану на площі Криничній у Львові розпочнеться свято «На Підзамче коза та коляда відродилася».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що у святкуванні візьмуть участь колективи будинків дитячої та юнацької творчості Шевченківського та Залізничного районів міста, учні ліцею імені Данила Галицького №57 та СЗШ №20, які покажуть шкільні вертепи, танці та театральні дійства, а хор «Золоті літа» колядуватиме з усіма присутніми та запрошеними гостями. Студенти професійно-технічних навчальних закладів на території району Підзамч  під час свята представлять свої художні вироби, які репрезентують Різдво Христове та січневі торжества у Львові.

До участі в заходах запрошено керівництво міста та області, священнослужителів та громаду Львова, туристів та гостей міста. Одним з організаторів дійства виступила Львівська міська рада, яка вважає Підзамче важливим історичним центром міста та з 2012 року разом із «Інститутом Розвитку Міст» (Краків) розвиває цей район в рамках «Програми ревіталізації Львів-Підзамче 2012-2025».

Як інформував «Щоденний Львів», 19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу