У Львові влаштують свято української молоді

16:30 26 липня 2018 р.


Фото: cnv.org.ua

У неділю, 29 липня, 11:00 на площі Святого Юра у Львові розпочнеться свято української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер» .

Про це повідомили у вівторок, 24 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Учасниками свята української молоді стане Львівщини, Донеччини, Дніпровщини, Луганщини, Харківщини, Херсонщини, Вінниччини, Житомирщини, Хмельниччини, Чернівеччини, Рівненщини, Волині, Івано-Франківщини, Тернопільщини, а також Іспанії, Італії, Польщі».

Програма свята української молоді:

11:00 – архієрейська літургія на прославу Праведного митрополита Андрея у соборі Святого Юра.

13:00 – благословення і привітання учасників свята на площі Святого Юра.

13:15 – фестиваль української пісні «Голос Руси-України» на площі Святого Юра.

13:30 – виступ учасників міжнародної науково-практичної конференції «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер».

13:45 – спортивний фестиваль «Український дух, гарт і перемога» (міні-футбол) у загальноосвітній середній школі № 34 на вулиці Замкненій, 7.

13:45 – екскурсія в Святоюрський комплекс, молитва в крипті Святоюрського собору (впродовж дня).

13:45 – екскурсія в художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського на вулиці Листопадового чину (впродовж дня).

14:00 – екскурсія в музей митрополита Андрея Шептицького та отця Маркіяна Шашкевича у загальноосвітній середній школі № 34 на вулиці Замкненій, 7 (впродовж дня).

15:00 – майстер-клас з іконопису на площі Святого Юра.

«Нагородження учасників змагань, конкурсів та фестивалів проводитиметься на площі Святого Юра біля пам’ятника митрополиту Андрею. Заявки на участь в змаганнях, конкурсах і фестивалях потрібно надсилати на електронну пошту Gbrunets@ukr.net. Контактний телефон: (098) 219-39-17. Розміщення транспортних засобів учасників Свята – стоянка головного корпусу НУ «Львівська політехніка». Заїзд – з боку площі Святого Юра. Форма одягу – українська вишиванка», –  поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу