У Львові відзначили 50-річчя журналу «Пам'ятки України»

17:15 16 січня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У середу, 16 січня, в приміщенні Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького відбулося відзначення 50-річчя журналу «Пам'ятки України: Історія та культура».

Про це повідомили в середу, 16 січня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і підтримку діяльності журналу «Пам'ятки України: історія та культура» та з нагоди відзначення 50-річчя від дня заснування Подяку голови Львіської обласної державної адміністрації оголосили колективу редакції журналу й доценту кафедри реставрації творів мистецтва у Львівській національній академії мистецтв Ларисі Возницькій».

«Пам'ятки України: історія та культура» – науково-популярний ілюстрований журнал. Його основні теми – національна культура, вітчизняна історія, краєзнавство, пам'яткознавство, українознавство, музейництво, археологія, архітектура, фольклор, етнографія», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу