У Львові відреставрували торік шість пам’яток архітектури

11:15 5 лютого 2019 р.

Будинок №2 на вулиці Винниченка

Будинок №2 на вулиці Винниченка
Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові будуть продовжені цього року реставраційні роботи в трьох історичних будівлях.

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 5 лютого: «У 2018 році проводилися реставраційні роботи в дев’ятьох історичних будинках. У трьох будинках роботи будуть продовжені цього року, а в шістьох реставрація завершена. Серед завершених об’єктів – будинок №2 на вулиці Винниченка, у якому мешкав Євген Петрушевич».

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко зазначила: «На замовлення управління охорони історичного середовища у 2017 році було розроблено проектно-кошторисну документацію «Ремонтно-реставраційні роботи фасаду будинку – пам'ятки архітектури на вулиці Винниченка, 2» на суму 24,2 тисячі гривень. Відповідно, у 2018 році на замовлення нашого управління було розпочато ремонтно-реставраційні роботи фасаду. Вартість будівельних робіт становила 666 тисяч 934 гривень. Виконавець робіт – ТзОВ «Еталон-Ком». Роботи завершили».

«У 2017 році на замовлення Личаківської районної адміністрації було проведено ремонт даху будинку №2 на вулиці Винниченка. Цей будинок багатий декором, багатий ліпниною і має дуже гарну балконну решітку. Євген Петрушевич жив тут з 1892 року до 1896-го», – поінформувала також Лілія Онищенко.

«Загалом у 2018 році проводилися реставраційні роботи (ремонт даху і фасадів) у дев’ятьох будинках – пам’ятках архітектури. Зокрема, №34 на вулиці Краківській (роботи завершено), №26 на вулиці Листопадового Чину (роботи завершено), №9 на вулиці Підвальній (роботи тривають), №5 на вулиці Грушевського (роботи завершено), №2 на вулиці Винниченка (роботи завершено), №11 на вулиці Саксаганського (роботи тривають), №4 на вулиці Шевченка (роботи завершено), №5 на площі Генерала Григоренка (роботи завершено), №6/7 на площі Міцкевича, (роботи тривають). У 2019 році ремонтно-реставраційні роботи заплановано провести у будинках №11 на проспекті Свободи, №56 на вулиці Хмельницького й №43 на вулиці Івана Франка», – повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу