У Львові відреставрували ще два балкони

11:20 10 листопада 2016 р.

У міськраді запевнили що реставрація балконів триває ще на п’ятьох вулицях.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 10 листопада, що в рамках програми співфінансування реставрації балконів, яка втілюється спільним українсько-німецьким проектом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» завершилися реставраційні роботи в будинку №9 на вулиці Шолома-Алейхема, де перебували в незадовільному стані обидва балкони. Найбільш зруйнованою була бетонна плита, окрім цього, на правому балконі було втрачено декоративні елементи кронштейнів.  

Відтак, реставратори відновили балконні плити, встановили гідроізоляцію та поклали на поверхню морозостійку керамічну плитку. Окрім цього, очистили металеві огородження від старої фарби та іржі, погрунтували та покрили фарбою, колір якої було вибрано на основі попереднього дослідження

Особливим завданням для реставраторів було виготовлення поручня, що був повністю втрачений на обох балконних огородженнях. Складність полягала в тому, що огородження є хвилястим, але столярам вдалось майстерно повторити всі необхідні вигини огородження та отримати бажаний результат. Матеріал поручня – дуб.

У прес-службі Львівської міськради повідомили також, що в 2016 році відреставрували також по чотири балкони в будинках №20 на вулиці Руській і №29 на вулиці Дорошенка, два – в будинку №19 на вулиці Короленка, а один – у будинку №8 на вулиці Курбаса. Натомість триває реставрація сімох балконів у будинку № 15 на вулиці Дорошенка, чотирьох – у будинку №4 на вулиці Герцена, а також по одному в будинках №25 вулиці Дорошенка, №13 на вулиці Вірменській та №5 на вулиці Ярослава Осмомисла.

dailylviv.com

До теми

15:46 3 серпня 2021 р.

Скульптуру монаха з дитиною у Львові реставруватимуть усі охочі

Сьогодні, 3 серпня, у Львові стартували Дні реставрації. Під керівництвом реставратора з каменю впродовж 10 днів учасники майстер-класів відновлюватимуть скульптуру монаха з дитиною, що розміщена біля будинку №20 на вул. Погулянка.

Рубрика: Культура

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу