У Львові відреставрували ще два балкони

11:20 10 листопада 2016 р.

Фото до новини

У міськраді запевнили що реставрація балконів триває ще на п’ятьох вулицях.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 10 листопада, що в рамках програми співфінансування реставрації балконів, яка втілюється спільним українсько-німецьким проектом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» завершилися реставраційні роботи в будинку №9 на вулиці Шолома-Алейхема, де перебували в незадовільному стані обидва балкони. Найбільш зруйнованою була бетонна плита, окрім цього, на правому балконі було втрачено декоративні елементи кронштейнів.  

Відтак, реставратори відновили балконні плити, встановили гідроізоляцію та поклали на поверхню морозостійку керамічну плитку. Окрім цього, очистили металеві огородження від старої фарби та іржі, погрунтували та покрили фарбою, колір якої було вибрано на основі попереднього дослідження

Особливим завданням для реставраторів було виготовлення поручня, що був повністю втрачений на обох балконних огородженнях. Складність полягала в тому, що огородження є хвилястим, але столярам вдалось майстерно повторити всі необхідні вигини огородження та отримати бажаний результат. Матеріал поручня – дуб.

У прес-службі Львівської міськради повідомили також, що в 2016 році відреставрували також по чотири балкони в будинках №20 на вулиці Руській і №29 на вулиці Дорошенка, два – в будинку №19 на вулиці Короленка, а один – у будинку №8 на вулиці Курбаса. Натомість триває реставрація сімох балконів у будинку № 15 на вулиці Дорошенка, чотирьох – у будинку №4 на вулиці Герцена, а також по одному в будинках №25 вулиці Дорошенка, №13 на вулиці Вірменській та №5 на вулиці Ярослава Осмомисла.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини