У Львові відреставрували фасад «Алембеківської кам’яниці»

13:30 6 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові завершилися роботи з реставрації фасаду пам’ятки архітектури – «Алембеківської кам'яниці» на площі Ринок, 13.

Про це повідомили в четвер, 6 лютого, у Львівській міськраді. Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко розповів: «Маємо ще одну відреставровану пам’ятку у Львові – фасад будинку на площі Ринок, 13. Вже зняті риштування. Першим власником кам’яниці був львівський аптекар та бургомістр, автор першого опису Львова Ян Алембек. Тоді, відповідно, будівля називалася «Алембеківська кам'яниця»

Реставрацію головного фасаду будинку-пам'ятки архітектури національного значення на площі Ринок, 13 провело приватне підприємство «Архітектурна майстерня «Ренесанс». Вартість об'єкта – 777 540 гривень, враховуючи вартість будівельних робіт, авторського та технічного нагляду й експертизи.

Як інформував «ЩЛ», у Львові відновлять віллу Бачевських.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура