У Львові відремонтують народні доми

17:45 4 лютого 2020 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати погодили на засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР титульні списки міських установ культури.

Про це повідомили у вівторок, 4 лютого, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Зокрема, на засіданні культури, молодіжної політики та спорту ЛМР розглянули титульні списки капітальних ремонтів народних домів Білогорщі, Левандівки, Збоїщ і Винників. Відповідно до титульних списків, для придбання комп’ютерів та меблів для філій бібліотек Львова на вулиці Окуневського, 3 та на вулиці Мулярській, 2а  передбачено один мільйон 749 тисяч гривень.
Натомість на капітальний ремонт народних домів – чотири мільйони 68 тисяч гривень. У тому числі в Білогорщі – один мільйон 800 тисяч гривень, Левандівки – 150 тисяч гривень, Збоїщ – один мільйон 649 тисяч 697 гривень, Винників – 389 тисяч 120 гривень.

Як інформував «ЩЛ», у Львові відкриють сучасну медіатеку.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу