У Львові відремонтують народні доми

17:45 4 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати погодили на засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР титульні списки міських установ культури.

Про це повідомили у вівторок, 4 лютого, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Зокрема, на засіданні культури, молодіжної політики та спорту ЛМР розглянули титульні списки капітальних ремонтів народних домів Білогорщі, Левандівки, Збоїщ і Винників. Відповідно до титульних списків, для придбання комп’ютерів та меблів для філій бібліотек Львова на вулиці Окуневського, 3 та на вулиці Мулярській, 2а  передбачено один мільйон 749 тисяч гривень.
Натомість на капітальний ремонт народних домів – чотири мільйони 68 тисяч гривень. У тому числі в Білогорщі – один мільйон 800 тисяч гривень, Левандівки – 150 тисяч гривень, Збоїщ – один мільйон 649 тисяч 697 гривень, Винників – 389 тисяч 120 гривень.

Як інформував «ЩЛ», у Львові відкриють сучасну медіатеку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура