У Львові відкриють виставку «Щедрий вечір, добрий вечір»

13:40 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 522


Фото: facebook.com/dimfranka

У п’ятницю, 11 січня, о 16:00 у «Домі Франка» (Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка на вулиці Івана Франка, 152) відкриють виставку «Щедрий вечір, добрий вечір» Наталії Курій-Максимів та Максима Максиміва.

Про це повідомили в четвер, 10 січня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Сюжети робіт Наталії Курій-Максимів вражають насиченістю кольорів, а також манерою виконання. Образи, що зачаровують, багатогранна тематика - від романтичних мотивів до глибокої філософії, неповторний стиль – усе це робить творчість Наталі унікальною і впізнаваною».

«Чоловік Наталії Максим Максимів працює і як живописець, і як кераміст. Вивчав художню графіку в Українській академії друкарства ім. Івана Федорова. Максим Максимів є учасником виставок і колективних, і персональних з 2006 року. Останнім вагомим проектом у творчості автора є «Генезис» представлений у Мистецькому Арсеналі у Києві», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:00 25 березня 2019 р.

У Львові проляже 31 березня Хресна дорога

У Хрестопоклонну неділю, 31 березня, вулицями Львова проляже Хресна дорога, присвячена Року Родини й блаженному Климентію Шептицькому.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 285

18:50 24 березня 2019 р.

Бандуристки Львівської філармонії отримали звання «Заслужений артист України»

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив у неділю, 24 березня, від імені Президента України відзнаки звання «Заслужений артист України» солістам Львівської національної філармонії – квартету бандуристок «Львів’янки».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 537