У Львові відкриють фотовиставку «Постаті»

15:15 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 525


Фото: facebook.com/pg/pylypyuk.photo.gallery

14 січня о 17:00 у фотогалереї Василя Пилип’юка на вулиці Стецька у Львові розпочнеться відкриття виставки його робіт «Постаті».

Про це повідомили в четвер, 10 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Син фотомитця Володимир Пилип’юк зазначив: «Ця виставка – особлива. Так само, як батько вмів згуртовувати навколо себе численних друзів, так і вона об’єднує знімки видатних людей української культури, зроблені об’єктивом фотомитця. Василь Пилип’юк надзвичайно цінував дружбу і щиро любив кожного свого товариша зокрема. Недаремно він так пишався виданням своєї книги «Долею даровані зустрічі». На її сторінках зустрічаються відомі постаті, за знайомство з якими автор був вдячний долі. Фотографії з цієї книги і склали основу експозиції виставки».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:00 25 березня 2019 р.

У Львові проляже 31 березня Хресна дорога

У Хрестопоклонну неділю, 31 березня, вулицями Львова проляже Хресна дорога, присвячена Року Родини й блаженному Климентію Шептицькому.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 282

18:50 24 березня 2019 р.

Бандуристки Львівської філармонії отримали звання «Заслужений артист України»

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив у неділю, 24 березня, від імені Президента України відзнаки звання «Заслужений артист України» солістам Львівської національної філармонії – квартету бандуристок «Львів’янки».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 537