У Львові відкриють шість бібліотек, – ЛМР

12:45 7 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові працюють 23 бібліотеки для дорослих і 17 для дітей.

Про це повідомили в четвер, 7 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зараз ремонтують дев’ять бібліотек і планують будівництво нової Медіатеки в селищі Рудне».

«Цього року управління культури планує відкрити шість бібліотек. Найближчим часом буде відкрито Сенсотеку на вулиці Самчука, 22. Проект першої інклюзивної бібліотеки стартував ще у 2015 році на базі філії №18, силами управління культури, ЦБС для дорослих та ГО «Українські студії», які разом напрацювали концепцію бібліотеки, місією якої є інтегрування людей із вадами зору в суспільство через культурні практики. Відповідно до концепції, був спроектований інтер’єр, згідно з правилами універсального дизайну та потреб людей із вадами зору, також було закуплено спеціалізовану техніку (збільшувач, принтер Брайля тощо)», – поінформували також у міськраді.

«На вулиці Городоцькій, 285 на базі філії №17 та колишнього кінотеатру «Арлекіно» буде відкрито «Іннотеку», яка має стати вузловим культурним осередком та точкою тяжіння цілого мікрорайону, відповідаючи на культурні запити мешканців та громад. Двоповерхова будівля буде містити читальні зали, місце для коворкінгу, залу для великих подій лекційного або динамічного типу, зони для воркшопів та майстерок», – розповіли також у міськраді.

«На вулиці Стрийській, 79, неподалік автовокзалу (філія №43), буде відкрито велику Сімейну медіатеку. Тут буде великий лекторій, коворкінг, дитяча зона, кінозал, зона для навчання та тренінгів, експозиційна зона. Це буде універсальний простір широких можливостей для різних соціальних та вікових груп і професійних осередків», – повідомили також у міськраді.

«На вулиці Шевченка, 230а в історичній будівлі відновлюють бібліотеку-філію №31. Після завершення реконструкції вона отримає багато додаткового простору на першому поверсі, а також на створеній мансарді. Ця бібліотека має велике подвір’я, де будуть проводити події просто неба», – поінформували також у міськраді.

«Бібліотека-філія №25 відкриється на проспекті Червоної Калини, 58 і стане частиною масштабного проекту «Lviv Open Lab» – простору інноваційної освіти з лекторієм, бібліотекою, фізико-хімічною, біотехнологічною та «ІоТ»-лабораторією, медіастудією і майстернею з роботи з деревом. Відвідувачі зможуть майструвати, створювати свої винаходи, проводити експерименти, слухати надихаючі лекції та комфортно читати цікаві книги», – розповіли також у міськраді.

«На вулиці Богдана Хмельницького, 175 знаходиться дитяча бібліотека «Під Високим Замком». До кінця року планується відремонтувати історичну будівлю і повністю оновити простір бібліотеки», – повідомили також у міськраді.

«У 2019 році буде реалізовано другий етап втілення програми «Електронна бібліотека» – спільний проект управління культури та Центру Митрополита Андрея Шептицького щодо розвитку бібліотечної справи, автоматизації бібліотечних процесів та створення спільного електронного каталогу для бібліотек Львова», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу