У вересні у Львові відкриють нову театральну інституцію – Першу сцену сучасної драматургії

10:54 8 вересня 2014 р.


Фото: vk.com/podiji/review

Як повідомили «Щоденному Львову» в Мистецькій Майстерні «Драбина», «Драма.UA» розпочне театральний сезон ескізом вистави за п’єсою класика сучасної британської нової драми Сари Кейн «Підірвані» наприкінці вересня.

Як повідомили «Щоденному Львову» в Мистецькій Майстерні «Драбина», наприкінці вересня в нашому місті відкривається нова театральна інституція – Перша сцена сучасної драматургії «Драма.UA». У повідомленні також конкретизують:

«Ініціаторами її створення виступили Мистецька майстерня «Драбина» і управління культури Львівської міської ради. Перша сцена «Драма.UA» співпрацюватиме на постійній основі з Львівським драматичним театром імені Лесі Українки.

Перша сцена «Драма.UA» – це перша і, поки що, єдина в Україні постійнодіюча платформа для постановок сучасної драматургії. Театральний сезон Перша сцена «Драма.UA» розпочне ескізом вистави за п’єсою класика сучасної британської нової драми Сари Кейн «Підірвані» наприкінці вересня 2014 року.

Протягом театрального сезону 2014–2015 рр. заплановані прем’єри вистав і сценічних читань за п’єсами відомих британських драматургів Марка Равенгілла та Полі Стенхем, білоруса Максима Доська, українки Наталі Ворожбіт, польки Малгожати Сікорської-Міщук та ін. Над постановками працюватимуть режисери з України та Європи.

Окрім вистав та читань Перша сцена сучасної драматургії »Драма.UA» стане місцем для реалізації міждисциплінарних проектів. Серед найближчих планів – відеопокази вистав «Театр на екрані», лекторій «Драма. Сучасне», спільні читання драматургії з глядачами «Драмгурток».

Проект реалізовується за підтримки Програми і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», Львівського драматичного театру імені Лесі Українки, програми Міністерства культури України «Взаєморозуміння». Контактна особа: Оксана Данчук. Тел.: 063-198-68-64. E-mail: oksana.danchuk@drabyna.org».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу