У Львові відкриють на Знесінні Центр дозвілля літніх людей

13:15 22 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Управління соціального захисту спільно з Львівським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) анонсує про відкриття Центру денного дозвілля для літніх людей при храмі Пресвятої Богородиці Володарки України на вулиці Новознесенській, 34.

Про це повідомили в понеділок, 22 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відкриють Центр завтра, 23 жовтня, об 11.00. Центр денного дозвілля створений для того, аби громадяни, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі могли соціалізовуватися, оскільки це одна з базових потреб кожної людини, та мали можливість цікаво проводити час в колі однодумців-однолітків».

Більше подробиць опублікували на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу