У Львові відкрили виставку «Оновлення»

18:00 22 квітня 2019 р.


Фото: risu.org.ua

У галереї сучасного та сакрального мистецтва «IconАrt» на вулиці Вірменській у Львові відкрили експозиція художниці Люби Яцків «Оновлення», яка триватиме до 30 червня.

Про це повідомили на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України», де також розповіли: «Авторка робіт стверджує, що динамічна пластика рисунку – це те, що надзвичайно зацікавлює її в іконописній естетиці. Ба більше, вона ніколи не знає, яким буде кінцевий результат».

Люба Яцків пояснила концепцію своєї експозиції: «Кожного художника веде ефект несподіванки. Ми не математики, ми художники. Це момент творчості, коли все відбувається в «живому» процесі». Передусім це є моє особисте оновлення. Кожна виставка – це нова сходинка, яка дає художнику реалізуватися, подумати. Кожна людина змінюється, особливо художник. Адже в процесі роботи на нього впливають багато чинників. Людина формується безперервно. В кожній роботі, яка представлена, є оновлення духовності, людства, створення чогось нового».

«Над своєю третьою виставкою художниця працювала майже рік. Загалом у своїх роботах Люба Яцків трактує іконографію «Створення світу», «Ноєвого ковчегу», «Святого пророка Давида», «Благовіщення», «Втечі в Єгипет», «Івана Предтечі – Ангела Пустелі», «Жон Мироносиць» як свідчення певних початкових етапів Священної історії. Загалом рисунок узагальнений, ритмічний і дуже розповідний», – поінформували також на порталі «РІСУ».

dailylviv.com

До теми

09:56 18 січня 2022 р.

Модні рішення для зимових образів зі шкіряними штанами

У цьому сезоні в тренді цікаві деталі, які прикрашають штани: рюші, незвичайні пояси, оборки, а також моделі з ланцюгами, заклепками, блискавками або металевими гудзиками. Окремим хітом слід виокремити шкіряні штани зі шнурівкою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу