У Львові відкрили виставку «Оновлення»

18:00 22 квітня 2019 р.

  • 0
  • 477


Фото: risu.org.ua

У галереї сучасного та сакрального мистецтва «IconАrt» на вулиці Вірменській у Львові відкрили експозиція художниці Люби Яцків «Оновлення», яка триватиме до 30 червня.

Про це повідомили на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України», де також розповіли: «Авторка робіт стверджує, що динамічна пластика рисунку – це те, що надзвичайно зацікавлює її в іконописній естетиці. Ба більше, вона ніколи не знає, яким буде кінцевий результат».

Люба Яцків пояснила концепцію своєї експозиції: «Кожного художника веде ефект несподіванки. Ми не математики, ми художники. Це момент творчості, коли все відбувається в «живому» процесі». Передусім це є моє особисте оновлення. Кожна виставка – це нова сходинка, яка дає художнику реалізуватися, подумати. Кожна людина змінюється, особливо художник. Адже в процесі роботи на нього впливають багато чинників. Людина формується безперервно. В кожній роботі, яка представлена, є оновлення духовності, людства, створення чогось нового».

«Над своєю третьою виставкою художниця працювала майже рік. Загалом у своїх роботах Люба Яцків трактує іконографію «Створення світу», «Ноєвого ковчегу», «Святого пророка Давида», «Благовіщення», «Втечі в Єгипет», «Івана Предтечі – Ангела Пустелі», «Жон Мироносиць» як свідчення певних початкових етапів Священної історії. Загалом рисунок узагальнений, ритмічний і дуже розповідний», – поінформували також на порталі «РІСУ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:45 23 травня 2019 р.

Львів’яни прощаються з одним із провідників Революції на граніті

У четвер, 23 травня, на Личаківському кладовищі у Львові поховають громадського, політичного і культурного діяча, підприємця, одного з провідників Революції на граніті, засновника «Мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіяна Іващишина.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 1797

09:32 23 травня 2019 р.

У Львові поховають на Личакові одного з провідників Революції на граніті

У четвер, 23 травня, на Личаківському кладовищі поховають громадського, політичного й культурного діяч, підприємця, одного з провідників Революції на граніті, засновника «Мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіяна Іващишина, який передчасно відійшов у вічність 21 травня.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 399

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу