У Львові відкрили виставку «Оновлення»

18:00 22 квітня 2019 р.

  • 0
  • 600


Фото: risu.org.ua

У галереї сучасного та сакрального мистецтва «IconАrt» на вулиці Вірменській у Львові відкрили експозиція художниці Люби Яцків «Оновлення», яка триватиме до 30 червня.

Про це повідомили на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України», де також розповіли: «Авторка робіт стверджує, що динамічна пластика рисунку – це те, що надзвичайно зацікавлює її в іконописній естетиці. Ба більше, вона ніколи не знає, яким буде кінцевий результат».

Люба Яцків пояснила концепцію своєї експозиції: «Кожного художника веде ефект несподіванки. Ми не математики, ми художники. Це момент творчості, коли все відбувається в «живому» процесі». Передусім це є моє особисте оновлення. Кожна виставка – це нова сходинка, яка дає художнику реалізуватися, подумати. Кожна людина змінюється, особливо художник. Адже в процесі роботи на нього впливають багато чинників. Людина формується безперервно. В кожній роботі, яка представлена, є оновлення духовності, людства, створення чогось нового».

«Над своєю третьою виставкою художниця працювала майже рік. Загалом у своїх роботах Люба Яцків трактує іконографію «Створення світу», «Ноєвого ковчегу», «Святого пророка Давида», «Благовіщення», «Втечі в Єгипет», «Івана Предтечі – Ангела Пустелі», «Жон Мироносиць» як свідчення певних початкових етапів Священної історії. Загалом рисунок узагальнений, ритмічний і дуже розповідний», – поінформували також на порталі «РІСУ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:00 19 серпня 2019 р.

Забудовник погодився реконструювати у Львові мозаїку

У понеділок, 19 серпня, до Львівської міськради надійшов лист від власника ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» щодо ситуації, яка склалась довкола будівництва на місці колишнього магазину «Океан».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 252

17:30 17 серпня 2019 р.

У Львові відзначили родини борців за автокефалію

У суботу, 17 серпня, у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулися урочистості, присвячені 30-річчю третього відродження Української автокефальної православної церкви.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 453

Останні новини

«Укрзалізниця» призначила додатковий швидкісний потяг «Київ-Львів»

Потяги «Львів-Чернівці» курсують інакше

Забудовник погодився реконструювати у Львові мозаїку

На Львівщині призначили іспитовий термін фальсифікатору алкоголю

Львів’яни ліквідувати пожежу в парку «Горіховий гай»

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу