У Львові відкрили виставку «Крізь вир емоцій»

15:05 15 березня 2019 р.


Фото: day.kyiv.ua

У Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України на проспекті Свободи (№15) розгорнуто експозицію «Крізь вир емоцій»

Про це повідомили в п’ятницю, 15 березня, в часописі «День», де також розповіли: «У показі – кераміка, живопис і графіка Ярослава Шеремети (3.03.1939 – 15.11.2017), який працював у галузях декоративно-ужиткової та монументальної кераміки, олійного живопису, акварелі. Член Національної спілки художників України. Належить до тієї когорти львівських митців, які після закінчення Інституту прикладного і декоративного мистецтва (тепер – Львівська національна академія мистецтв) закладали основи відродження та розвитку різних видів і жанрів національного мистецтва, в тім числі – кераміки, її традиційних засобів образотворення та технологічних можливостей».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу