У Львові відкрили виставку «Крізь вир емоцій»

15:05 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 747


Фото: day.kyiv.ua

У Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України на проспекті Свободи (№15) розгорнуто експозицію «Крізь вир емоцій»

Про це повідомили в п’ятницю, 15 березня, в часописі «День», де також розповіли: «У показі – кераміка, живопис і графіка Ярослава Шеремети (3.03.1939 – 15.11.2017), який працював у галузях декоративно-ужиткової та монументальної кераміки, олійного живопису, акварелі. Член Національної спілки художників України. Належить до тієї когорти львівських митців, які після закінчення Інституту прикладного і декоративного мистецтва (тепер – Львівська національна академія мистецтв) закладали основи відродження та розвитку різних видів і жанрів національного мистецтва, в тім числі – кераміки, її традиційних засобів образотворення та технологічних можливостей».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:00 25 березня 2019 р.

У Львові проляже 31 березня Хресна дорога

У Хрестопоклонну неділю, 31 березня, вулицями Львова проляже Хресна дорога, присвячена Року Родини й блаженному Климентію Шептицькому.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 357

18:50 24 березня 2019 р.

Бандуристки Львівської філармонії отримали звання «Заслужений артист України»

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив у неділю, 24 березня, від імені Президента України відзнаки звання «Заслужений артист України» солістам Львівської національної філармонії – квартету бандуристок «Львів’янки».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 552

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу