У Львові відкрили виставку картин Марії Примаченко

17:45 4 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Виставка картин Марії Примаченко триватиме у відділі українського мистецтва ХХ століття Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького до 20 жовтня.

Про це повідомили в середу, 4 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «В експозиції виставки представлено понад 60 робіт із приватної колекції (Київ) та зі збірки Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, які репрезентують мистецький спадок 1960-1990-х років».

«Марія Примаченко (1909-1997) – яскрава представниця «наївного» мистецтва, народна художниця України, лауреатка Національної шевченківської премії», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура