У Львові урочисто відкрили виставку фотохудожника Василя Пилип'юка

16:00 19 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Національний музей імені Андрея Шептицького вперше надав свої площі фотохудожнику.

«Упродовж двох тижнів у Львові триватиме фотовиставка Василя Пилип'юка», – повідомили сьогодні, 19 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Вчора, 18 серпня, о 17:00 у Національному музеї імені Андрея Шептицького на проспекті Свободи, 20 у Львові урочисто відкрили виставку робіт всесвітньо відомого фотомитця Василя Пилип'юка  «Україно, ти для мене диво!». Цю експозицію він присвятив 25-й річниці Незалежності України. Оглянути експозицію можна впродовж двох тижнів.

На виставці представлені роботи, які досі не експонувалися – портрети, етюдні знімки, пейзажі. Це зібрані праці за багаторічну кар’єру фотомитця – загалом сто фотокартин. Як зазначає Василь  Пилип’юк, це подарунок своїй державі до ювілею, «виношений душею і серцем».

Василь Пилип’юк зазначив: «Вперше національний музей віддає площі фотохудожнику – шість залів! Роботи надруковані на італійській тканині, в рамах, як картини. Це дуже недешево робити, треба викластися душею, всім своїм єством. Прийдуть багато художників, фотохудожників, людей, які слідкують за моєю творчість, які мають всі мої книги».

Василь Пилип’юк – видатний всесвітньо відомий фотомитець, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, професор Львівської національної академії мистецтв (ЛНАМ), художник Міжнародної федерації фотомистецтва (AFIAP)».

dailylviv.com

До теми

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу