У Львові відкрили унікальну виставку 3D-макетів відомих будівель світу

21:05 22 червня 2015 р.

  • 0


Фото: unian.ua

Експозицію розгорнуто в приміщенні дитячої бібліотеки №19 на вулиці Василя Симоненка, 10.

Сьогодні у Львові в приміщенні дитячої бібліотеки №19 відкрили унікальну виставку 3D-експонатів з паперу. Зменшені об'ємні макети виготовив майстер паперових аплікацій Петро Щомак.

В експозиції представлені паперові Ватикан, Кельнський, Реймський і Берлінський собори, Пантеон, форт Буаяр, корабель « Титанік» , автомобілі, цивільні літаки та багато іншого. На виставці представлені також макети шедеврів світової архітектури його учнів. Всього – понад 100 експонатів.

Виставка діятиме протягом трьох місяців і за цей час Щомак планує влаштувати кілька майстер-класів із 3D-моделювання.

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Натомість в прес-службі міської ради повідомили 18 червня, «Щоденному Львову»:

«У Центрі розвитку та дозвілля « Під спільним дахом» відкриють шведський стіл урбаніста. 22 червня об 11.00 вперше у Львові в Центрі розвитку та дозвілля « Під спільним дахом (у дитячій бібліотеці № 19 на вулиці Василя Симоненка, 10) відбудеться відкриття виставки об’ємних моделей з паперу Петра Щомака. Її організатори розповіли:

«До уваги відвідувачів: паперовий Ватикан, Кьольнський, Реймський і Берлінський собори, Пантеон, форт Буаяр, корабель « Титанік» , автомобілі, цивільні літаки, військова техніка та багато іншого. Майстер паперових аплікацій Петро Щомак передає свої знання дітям та молоді в авторській школі з 3D-моделювання у Новому Роздолі. 

На виставці представлені також макети шедеврів світової архітектури його учнів. Всього понад 100 експонатів. Упродовж літніх канікул Петро Щомак проведе у бібліотеці декілька майстер-класів з 3D-моделювання. Виставка працюватиме в приміщенні дитячої бібліотеки №19 на вулиці Василя Симоненка, 10 щодня, окрім суботи, з 22 червня до 22 вересня, з 10.00 до 17.00».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу