У Львові відкрили сім читацьких клубів для пенсіонерів

16:15 22 листопада 2016 р.

У вівторок, 22 листопада, у Централізованій бібліотечній системі для дорослих мЛьвова на вулиці Мулярській, 2а відбулося офіційне представлення читацьких клубів для пенсіонерів.

Про це повідомили сьогодні, 22 листопада, в прес-службі міськради., де також поінформували, що громадська організація «Форум видавців» передала в межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» для семи бібліотек, де будуть діяти клуби 735 книжок. Під час представлення проекту виступили президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль, директор Централізованої бібліотечної системи для дорослих мЛьвова Любов Цяпало, Іван Сварник, директор Львівської обласної наукової бібліотеки та Людмила Гришко й керівник ГО «Золоті Роки» та координатор всіх читацьких клубів.

Читацькі клуби функціонуватимуть упродовж цілого року. Члени читацьких клубів (люди віком 55+) впродовж місяця читатимуть одну книгу, а згодом збиратимуться на її обговорення. На зустрічі також запрошуватимуть відомих письменників, авторів та видавців.

Причому громадська організація «Форум видавців», організатор благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання», закупила  книжки для цих читацьких клубів, враховуючи побажання пенсіонерів. Читацькі клуби будуть діяти на базі: бібліотеки-філії №17 Централізованої бібліотечної систем для дорослих на вулиці Городоцькій, 285, бібліотеки-філії №43 Централізованої бібліотечної систем для дорослих на вулиці Стрийській, 79, бібліотеки-філії №37 Централізованої бібліотечної систем для дорослих на вулиці Івана Миколайчука, 1, бібліотеки-філії №34 Централізованої бібліотечної систем для дорослих на вулиці Галицька, 49 у Винниках, Львівської обласної універсальної наукової  бібліотеки на проспекті Шевченка, 13, бібліотеки Фонду Святого Володимира на вулиці Антоновича, 22, Галицької районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка на площі Ринок, 7.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини