У Львові відкрили сім читацьких клубів для пенсіонерів

16:15 22 листопада 2016 р.

У вівторок, 22 листопада, у Централізованій бібліотечній системі для дорослих мЛьвова на вулиці Мулярській, 2а відбулося офіційне представлення читацьких клубів для пенсіонерів.

Про це повідомили сьогодні, 22 листопада, в прес-службі міськради., де також поінформували, що громадська організація «Форум видавців» передала в межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» для семи бібліотек, де будуть діяти клуби 735 книжок. Під час представлення проекту виступили президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль, директор Централізованої бібліотечної системи для дорослих мЛьвова Любов Цяпало, Іван Сварник, директор Львівської обласної наукової бібліотеки та Людмила Гришко й керівник ГО «Золоті Роки» та координатор всіх читацьких клубів.

Читацькі клуби функціонуватимуть упродовж цілого року. Члени читацьких клубів (люди віком 55+) впродовж місяця читатимуть одну книгу, а згодом збиратимуться на її обговорення. На зустрічі також запрошуватимуть відомих письменників, авторів та видавців.

Причому громадська організація «Форум видавців», організатор благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання», закупила  книжки для цих читацьких клубів, враховуючи побажання пенсіонерів. Читацькі клуби будуть діяти на базі: бібліотеки-філії №17 Централізованої бібліотечної систем для дорослих на вулиці Городоцькій, 285, бібліотеки-філії №43 Централізованої бібліотечної систем для дорослих на вулиці Стрийській, 79, бібліотеки-філії №37 Централізованої бібліотечної систем для дорослих на вулиці Івана Миколайчука, 1, бібліотеки-філії №34 Централізованої бібліотечної систем для дорослих на вулиці Галицька, 49 у Винниках, Львівської обласної універсальної наукової  бібліотеки на проспекті Шевченка, 13, бібліотеки Фонду Святого Володимира на вулиці Антоновича, 22, Галицької районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка на площі Ринок, 7.

dailylviv.com

До теми

15:46 3 серпня 2021 р.

Скульптуру монаха з дитиною у Львові реставруватимуть усі охочі

Сьогодні, 3 серпня, у Львові стартували Дні реставрації. Під керівництвом реставратора з каменю впродовж 10 днів учасники майстер-класів відновлюватимуть скульптуру монаха з дитиною, що розміщена біля будинку №20 на вул. Погулянка.

Рубрика: Культура

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу