У Львові відкрили виставку «Пошук першоелементів»

10:00 12 листопада 2016 р.


Фото: Павло Паламарчук / «День»

У галереї «ІконАрт» експонуються експериментальні роботи львівського митця Богдана Кухарського з дерева, дроту, металу та навіть осколків боєприпасів, які йому привезли друзі з війни, що триває на сході України.

Богдана Кухарський зашифровує у своїх роботах філософію  безперервного руху усього живого, трагічність війни та вічність. Зокрема, у своєму хресті митець зашифрував не лише символ віри, а й напрямки руху та чотири стихії.

За його словами, землю, воду, повітря і вогонь можна об'єднати як першоелементи. Митець розповів: «Додаю метал до кераміки. Не тільки цвяхи - металевий дріт, сітку, будь-яке залізяччя. Знайомі знають, що я використовую все це, тож і приносять».

Творчістю Богдан Кухарський займається вже понад десятиліття. Хоча жодної мистецької освіти у нього немає. Навчався кулінарної справи в ПТУ, згодом поїхав до Любліна у вищій школі вивчати соціологію. А як повернувся, зрозумів, що хоче філософію вселяти в шамотну масу, камінь чи метал.

Та не зважаючи на відсутність мистецької освіти, він уже був учасником багатьох проектів та фестивалів. Зокрема – «Арт Наїв» в Польщі, сучасної кераміки в Києві та фіналістом конкурсу сучасного візуального мистецтва імені Альтмана. Про це повідомили в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

15:46 3 серпня 2021 р.

Скульптуру монаха з дитиною у Львові реставруватимуть усі охочі

Сьогодні, 3 серпня, у Львові стартували Дні реставрації. Під керівництвом реставратора з каменю впродовж 10 днів учасники майстер-класів відновлюватимуть скульптуру монаха з дитиною, що розміщена біля будинку №20 на вул. Погулянка.

Рубрика: Культура

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу