У Львові відкрили виставку «Пошук першоелементів»

10:00 12 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: Павло Паламарчук / «День»

У галереї «ІконАрт» експонуються експериментальні роботи львівського митця Богдана Кухарського з дерева, дроту, металу та навіть осколків боєприпасів, які йому привезли друзі з війни, що триває на сході України.

Богдана Кухарський зашифровує у своїх роботах філософію  безперервного руху усього живого, трагічність війни та вічність. Зокрема, у своєму хресті митець зашифрував не лише символ віри, а й напрямки руху та чотири стихії.

За його словами, землю, воду, повітря і вогонь можна об'єднати як першоелементи. Митець розповів: «Додаю метал до кераміки. Не тільки цвяхи - металевий дріт, сітку, будь-яке залізяччя. Знайомі знають, що я використовую все це, тож і приносять».

Творчістю Богдан Кухарський займається вже понад десятиліття. Хоча жодної мистецької освіти у нього немає. Навчався кулінарної справи в ПТУ, згодом поїхав до Любліна у вищій школі вивчати соціологію. А як повернувся, зрозумів, що хоче філософію вселяти в шамотну масу, камінь чи метал.

Та не зважаючи на відсутність мистецької освіти, він уже був учасником багатьох проектів та фестивалів. Зокрема – «Арт Наїв» в Польщі, сучасної кераміки в Києві та фіналістом конкурсу сучасного візуального мистецтва імені Альтмана. Про це повідомили в київському часописі «День».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини