У Львові відкрилася виставка графіки та арт-буку

14:50 21 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: Павло Паламарчук / «День»

У галереї «Щось цікаве»представили графічні історії від Зоряни Базилевич.

У кав'ярні творчого простору «Щось цікаве» на площі Ринок, 13 у Львові демонструють виставку графічних робіт та арт-буку (книжки-блогу) львівської мисткині Зоряни Базилевич. У цій галереї також розповідають, що художниця працює в різних жанрах, і це – живопис, графіка, ілюстрація, колаж.

Зоряна Базилевич багато експериментує з техніками і темами, фарбами, формами, паперами і комп'ютером, ілюструє книжки для дорослих і дітей, малює олією й акрилом, олівцями і пастелями. За словами мисткині, вона полюбляє спостерігати за світом і відображати його.

Зоряна Базилевич розповіла: «Цю потребу пам'ятаю з дитинства. Супроводжує вона мене і сьогодні: бачити і запам’ятовувати миті-події, з яких складається навколишній світ, і через малюнки і кольори ділитися ними з іншими людьми. Два роки тому виникла ідея вести блог про цікаві події з нашого життя, фіксувати їх на папері та описувати короткими історіями. Згодом ідея підросла і вирішила втілитися в книжку з короткими історіями і незвичними малюнками...»

Ознайомитися з короткими історіями Зоряни Базилевич можна до 8 грудня. Вхід на виставку – вільний.Куратори творчого простору просять потенційних відвідувачів звернути увагу на часові межі гостювання – до галереї «Щось цікаве» можна приходити щодня з 6.00 до 23.00. 

Про це повідомили сьогодні, 21 листопада, в київському часописі «День».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини