У Львові відбувся фестиваль «Свято хвостатих друзів»

21:04 21 червня 2015 р.

  • 0


Фото: Ярослав Тимчишин / «Gazeta.ua»

У рамках конкурсу проектів Міжнародної студентської організації «Enactus» популяризували правильні догляд і спілкування з тваринами.

За ініціативи студентів Національного університету «Львівська політехніка» з 13 21 червня у Львові проходив фестиваль для домашніх улюбленців «Свято хвостатих друзів». Фестиваль відбувався в рамках конкурсу студентських проектів Міжнародної студентської організації «Enactus».

Мета проведення заходу – популяризація правильного догляду та спілкування з тваринами. Своїми завданнями організатори вважають: наслідування європейських стандартів щодо прибирання на вулиці за своїми улюбленцями, проведення петтерапії та іпотерапії, популяризацію доброзичливого спілкування та правильної опіки і догляду за тваринами, а також створення паркінгу для собак та відвідування громадських місць з домашніми улюбленцями. Координатор проекту «Хвостаті друзі» Анна Панченко розповіла:

«Ідея проведення такого заходу виникла в мене через те, що я сама маю чотирилапих друзів вдома і відповідно часто стикаюся з нерозумінням людей, які не тримають домашніх улюбленців. Для соціалізації тварин в місті ми і створили цей проект. Хочемо щоб можна було відпочивати в громадських місцях,заходити до ресторанів, щоб було де залишити свого улюбленця під час відвідин магазинів.

На сьогодні маємо домовленості з низкою магазинів та закладів харчування, які дозволяють вхід з тваринами. Нашу ініціативу підтримав Львівський каретний двір, що надав можливість учасникам фестивалю безкоштовно кататися на конях. 

акож до акції приєдналося «Кет Кафе», представники якого роздають подарункові сертифікати закладу та проводять дитячу анімацію. Всі бажаючі, які прийшли сюди з домашньою тваринкою, беруть участь в різних конкурсах, безкоштовно консультуються з ветеринаром, спілкуються грумерами та професійними дресирувальниками». 

Організатори кажуть, що їх проект має цілий ряд соціальних, економічних та екологічних вигід. Соціальні це – підвищення комфорту тварин при перебуванні у громадських місцях, покращення психологічного стану людей від спілкування з тваринами, формування доброзичливого спілкування між людьми і тваринами. 

Співорганізатори фестивалю такі як Каретний двір, Зоокафе, Зоопарк «Лімпопо», Шевченківський гай отримують додаткову рекламу і як результат збільшення кількості відвідувачів. Місто ж має певні екологічні вигоди, оскільки підвищення культури прибирання в місті, зменшення кількості фекалій на вулицях та підвищення бактеріологічної безпечності міста, за рахунок прибирання.

Анна Панченко додала: «На жаль, на даний момент в нас немає культури спілкування тварин і людей. Отже важливою місією вважаємо пояснення господарям, що тварина в місті – це підвищена відповідальність. Тому вчимо прибирати за своїми улюбленцями та слідкувати за їх вихованням. Чим вище ми зможемо рівень такої культури, тим менше буде перешкод для перебування тварин в публічний місцях».

Про це повідомили сьогодні, 21 червня, в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу