У Львові відбудуться святвечори та обід потребуючих

15:45 2 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У переддень Різдва Христового, 6 січня, люди, які через певні життєві обставини не можуть відчути духовну атмосферу Різдва у родинному колі, зможуть спільно покуштувати традиційні святвечірні страви».

Про це повідомили сьогодні, 2 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також уточнили: «Різдвяні святвечори для потребуючих в цьому році організовують Український католицький університет, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», БФ «Справа Скарбека». На Різдво, 7 січня, вже традиційно у храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбудеться різдвяний обід. Його організовує «Спільнота Святого Егідія».

«Зокрема, для найбільш святвечір потребуючих відбудеться в приміщенні філософсько-богословського факультету Українського католицькому університету на вулиці Хуторівка, 35а. Його організовують орієнтовно для 300 потребуючих. Зокрема, о 14.00 відбудеться спів різдвяних колядок, о 15.00 – святкове богослужіння, а о 16.00 розпочнеться вечеря», – розповіли також у міськраді.

«Святвечір для потребуючих від БФ «Справа Скарбека» на вулиці Клепарівській, 33 (двоповерхове приміщення поруч із готелем «Власта»), за попередньою інформацією, організують для понад 50 потребуючих. Його початок – о 14.00. Святвечір в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб на вулиці Кирилівська, 3а організують орієнтовно для 35-40 осіб, які отримують в Центрі соціальні послуги. Його початок – о 19.00. Святвечір від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» відбудеться у приміщенні Львівського палацу мистецтв на вулиці Коперника, 17. Його початок – о 15.00», – поінформували також у міськраді.

«На Різдво Христове, 7 січня, потребуючі зможуть покуштувати різдвяні страви за святковим різдвяним обідом, що його традиційно організовують храм Покрови Пресвятої Богородиці та Міжнародна мирянська спільнота Святого Егідія. О 15.00 у Храмі на вулиці Личаківській, 175 цьогоріч за різдвяні столи сядуть близько 300 потребуючих», – повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів