У Львові відбудуться конкурси піаністів, співаків та інструменталістів

18:00 1 березня 2019 р.


Фото: fest-portal.com

9 та 10 березня у Львові пройдуть V Відкритий конкурс піаністів «Віртуозні Самоцвіти» і VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі Самоцвіти».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Громадська організація «Арт центр «Антре» в рамках своєї фестивальної програми 9-10 березня запрошує львів'ян та гостей міста відвідати V Відкритий конкурс піаністів «Віртуозні Самоцвіти» та VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі Самоцвіти». В програмі фестивалю-конкурсу – українські дитячі, юнацькі та дорослі творчі колективи, а також індивідуальні виконавці. Це представники дитячих шкіл мистецтв, дитячих хореографічних шкіл та студій, середніх загальноосвітніх шкіл, середніх професійних, середньо-спеціалізованих та середньо-технічних навчальних закладів, закладів культури і дозвілля».

V Відкритий конкурсу піаністів «Віртуозні Самоцвіти» триватиме в Будинку органної та камерної музики та Львівській національній філармонії, а VII Всеукраїнський фестиваль-конкурсу хорового співу та інструментальної музики «Галицькі Самоцвіти» – в Міському палаці культури імені Гната Хоткевича. Гала-концерт лауреатів обох фестивалів відбудеться 10 березня з 12.00 до 14.00 у Міському палаці культури імені Гната Хоткевича. Вхід на усі події – вільний.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу