У Львові відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Галицькі самоцвіти»

13:32 27 жовтня 2016 р.

Громадська організація «Арт-центр «Антре» втретє проведе фестиваль-конкурс.

29-31 жовтня у Львові відбудеться вже третій Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі Самоцвіти», в ході якого громадська організація «Арт-центр «Антре» також втретє проведе фести валь-конкурс. Організатори «Галицьких самоцвітів» пояснили, що мета цього фестивалю – ще одна можливість показати свою майстерність, познайомитись з творчими колективами  інших міст, повірити у свої можливості, проявити себе, а головне – навчити дітей та підлітків сприймати світ без кордонів, розуміти та поважати культуру сусідів та усвідомити, що усі ми частина однієї загальнолюдської культури.

Зокрема в рамках фестивалю відбудеться концерт Національного Академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». Конкурсні виступи можна буде побачити 29-30 жовтня у Львівському будинку органної та камерної музики (костел Марії Магдалени), а гала-концерт – 31 жовтня о 16.00 – у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

Про це повідомили сьогодні, 27 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу