У Львові відбудеться відкритий захист творчих проектів

12:15 2 квітня 2019 р.

Музей історії релігій на вулиці Музейній у Львові

Музей історії релігій на вулиці Музейній у Львові
Фото: list.in.ua

У середу, 3 квітня, о 10.00 у конференц-залі Музею історії релігій на вулиці Музейній у Львові розпочнеться відкритий захист проектів, поданих на конкурси серед громадських організацій, творчих спілок та національних товариств Львівщини.

Про це повідомили у вівторок, 2 квітня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Захист конкурсної пропозиції здійснюватиме керівник або уповноважений представник учасника конкурсу. Під час захисту проекту (заходу, програми) керівнику (уповноваженому представнику) організації можна  використовувати мультимедійну презентацію».

«Отримати фінансову підтримку можна буде у конкурсах мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини (400 тисяч); мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини (100 тисяч); проектів серед національних товариств Львівщини (300 тисяч)», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:49 19 січня 2022 р.

На площі Ринок у Львові можна зачерпнути освяченої води

Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято Богоявлення. Аби уникнути великого скупчення людей, отці провели Чин водосвяття з самого ранку. Відтак, упродовж дня охочі можуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуара.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу