У Львові відбудеться в новорічну ніч театралізоване дійство | Новини Львова

У Львові відбудеться в новорічну ніч театралізоване дійство

09:45 29 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Увечері 31 грудня, з 23.00 до 24.00 Львівський оперний театр стане незвичним арт-об'єктом – на його фасаді відбудеться відеомаппінг-шоу в супроводі музики гурту «Lirwak».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «За 10 хвилин до опівночі відеомаппінг набуде форм історії про Різдво, створеної на основі віршів Богдана-Ігоря Антонича і гуцульських приповідок. Це буде не просто відеомаппінг і не просто концерт гурту «Lirwak». Це буде справжнє театралізоване дійство – з віршами, приповідками, історіями».

«Окрім дійств у новорічну ніч та напередодні, на містян очікує понад сотню різноманітних подій у цей період і насичена програма святкувань: концерти, традиційне «Різдво в гаю», виступи улюблених виконавців тощо. А в переддень Різдва, 6 січня, святковий настрій створить щорічна традиція винесення Дідуха, яку супроводжуватиме колядування», – поінформували також у ЛМР.

«Опісля, 7 січня, Львів привітають із Різдвом співачка Руслана, гурти «Wszystko і Joryj Kłoc» («Йорий Клоц») та хорова капела «Дударик». Концерт відбуватиметься на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку. А вже зі 7 до 9 січня Музей народної архітектури й побуту імені Климентія Шептицького представить свою програму святкувань «Різдво в Гаю», де можна буде побачити, як святкували в українському селі колись, а також разом поколядувати з вертепами та створити особливу родинну атмосферу. Також відбудеться традиційний фестиваль «Спалах Різдвяної звізди». Багато заходів буде в обласній філармонії та міських театрах», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу