У Львові відбудеться унікальний флеш-моб

17:00 25 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 26 липня, у Львові відбудеться унікальний флеш-моб «Музика єднає», в рамках міжнародного проекту «Поширення цінностей та знань через музику, побудова зв’язків та зміцнення громадянського суспільства».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Музичний флеш-моб об’єднає два молодіжні оркестри – Федеративний молодіжний оркестр Німеччини «BJO» та Молодіжний симфонічний оркестр України «YsOU». Концерти камерної музики за участі виконавців обох оркестрів розпочнуться паралельно у Домініканському соборі (храм Пресвятої Євхаристії на площі Музейній) і в церкві Різдва Пресвятої Богородиці (майдан святого Івана Павла II – папи Римського) 26 липня о 19.30. У програмі камерних концертів прозвучать твори як відомих класиків (В. А. Моцарта та Ф. Мендельсона), так і унікальні композиції, які ще ніколи не звучали в Україні (Ф. Гласса, Е. Кріспо, А. Кона)».

«26 липня, о 18.00 в «Urban бібліотеці» на вулиці Устияновича розпочнеться відкрита дискусія за участі директора департаменту розвитку ЛМР Наталії Бунди, керівників оркестрів З. Лентц («BJO»), О. Линів (засновниці та арт-директора «YsOU») та І. Вакуліної (директорки YsOU). Тема дискусії – роль мистецтва і, зокрема, музики у змінах в громадянському суспільстві, важливість молодіжних мистецьких формацій та роль мистецтва в міжнаціональному спілкуванні», – поінформували також у міськраді.

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини