У Львові відбудеться театральний конкурс

16:24 15 квітня 2019 р.

  • 0
  • 153


Фото: city-adm.lviv.ua

16 квітня з 10.00 у Львівському академічному театрі ляльок на площі Данила Галицького відбуватиметься конкурс «Україна понад усе».

Про це повідомили в понеділок, 15 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: Учасниками будуть дошкільнята, педагоги та батьки-військовослужбовці, які вже підготували вистави на одну із тем: «Моя матуся найрідніша» (за творами та казками, де розкривається шанобливе ставлення до мами); «Творімо добро» (за творами та казками на морально — етичну тематику»; «Моя ненька Україна» (за творами, в яких розкриваються зацікавленість історією та природою рідного краю, почуттям любові та патріотизму); «Авторська казка на патріотичну тематику».

«Виступ одного дитячого колективу триватиме від п’яти до 10 хвилин. Кожну театральну постановку члени журі оцінюватимуть за такими критеріями, як використання різних жанрів театру, оригінальність задуму, відповідність виступу темі конкурсу, атрибути та артистизм учасників», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:32 19 квітня 2019 р.

У львівських крамницях розпочалася благодійна акція

У п’ятницю, 19 квітня, у львівських крамницях мережі «Рукавичка» розпочалася благодійна акція для дітей та молоді з особливими потребами Навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 642