У Львові відбудеться Світовий конгрес християн віри євангельської

10:50 10 травня 2016 р.

Церква «Голгофа» на вулиці Скрипника, 2а у Львові

Церква «Голгофа» на вулиці Скрипника, 2а у Львові
Фото: wikimapia.org

До нашого міста приїдуть близько двох тисяч п’ятидесятницьких служителів.

6-9 жовтня 2016 року в церкві «Голгофа» на вулиці Скрипника, 2а у Львові відбудеться ІІ Світовий конгрес християн віри євангельської. Ця ініціатива була утверджена Комітетом Міжнародної асамблеї християн віри євангельської (МАХВЄ) у листопаді 2015 року й має на меті ствердження сутності П’ятидесятниці, передачу досвіду та благословення молодому поколінню священнослужителів.

Участь у конгресі візьмуть близько двох тисяч священнослужителів – керівників національних об’єднань християн віри євангельської, єпископів і пасторів, дияконів і благовісників, молодіжних служителів і місіонерів слов’янських п’ятидесятницьких церков з різних континентів. Девіз «П’ятидесятниця – відповідь на виклики сучасності» визначає напрямки та цілі роботи майбутнього форуму.

Ключову роль у підготовці та проведенні форуму візьмуть лідери п’ятидесятницьких національних об’єднань країн колишнього Радянського Союзу, прибудуть делегації священнослужителів із Польщі, Німеччини, США, Канади, країн Латинської Америки та інших держав. Від початку року Оргкомітет Конгресу розпочав свою роботу і напрацьовує програму, інформування та забезпечення заходу.

Черговий Президент МАХВЄ, єпископ Марек Камінський з Польщі, закликає: «Давайте зробимо цей конгрес з радістю та вірністю. Хай тече ріка від престолу Божої благодаті так далеко, як Йому до вподоби. Зробімо те, що можемо, а Господь зробить неможливе!».

Перший міжнародний конгрес ХВЄ відбувся 10-13 жовтня 2013 року і був першим заходом такого масштабу в історії п’ятидесятницьких церков в цій частині світу. Заява, яка була прийнята учасниками конгресу 12 листопада 2013 року, зазначала «Ми вважаємо, що час рясних жнив не завершився. Цей урожай неможливо буде зібрати без повноти дії Святого Духа. Ми не можемо бути пасивними, але з вірою і відкритістю до Бога бажаємо дати Йому свободу, щоб змінювати серця, долі і методи служіння».

Про це повідомили сьогодні, 10 травня, на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

dailylviv.com

До теми

19:09 14 січня 2022 р.

На площі Ринок освятять 1500 літрів води

На свято Богоявлення 19 січня на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста. До спільної молитви запрошують усіх мешканців та гостей Львова, які зможуть взяти додому освячену воду. Початок о 13:30.

Рубрика: Культура

15:30 13 січня 2022 р.

Виставку з нотками порнографії у Львівському мистецькому центрі публічно обговорять

Завтра, 14 січня, у Львівському мистецькому центрі шукатимуть межу дозволеного ненормативного контенту тілесного характеру. До такого пошуку муніципальний заклад змусила критична реакція соціальних мереж на вульгарну фотовиставку.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу