У Львові відбудеться сольний концерт всесвітньо відомого піаніста

10:30 9 листопада 2018 р.

  • 0
  • 765


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 10 листопада, всесвітньо відомий піаніст Вадим Холоденко виступить в Органному залі у Львові.

Вадим Холоденко народився у Києві, де закінчив спеціалізовану музичну школу імені Миколи Лисенка. Після того навчався у Національній музичній академії та в Московській державній консерваторії.

Перший міжнародний конкурс цей піаніст виграв в 12 років. Після цього впродовж 15 років здобував нагороди найрізноманітніших конкурсів по всьому світу й давав концерт в найбільших залах Європи, Америки та Азії.

Його концерт в Органному залі у Львові буде єдиним у нашому місті. Сьогодні його гастрольний графік розписаний на рік вперед. Львів став одним з європейських міст в турі піаніста, який охопить Мілан, Варшаву та Париж.

Про це повідомили в п’ятницю, 9 листопада, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:32 18 березня 2019 р.

«Французька весна» розпочнеться у Львові вшістнадцяте

У середу, 20 березня, у Львові розпочнеться вже шістнадцятий фестиваль французької культури – «Французька весна», яка здивує львів’ян новими культурними та мистецькими проектами, не змінюючи при цьому своєї традиційної концепції свята.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 600

15:32 18 березня 2019 р.

У Львові відзначатимуть 110-ту річницю від дня народження Леца

Команда офісу «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО» спільно з громадським діячем, журналістом і перекладачем Андрієм Павлишиним та управлінням культури Львівської міської ради організує 20-21 березня низку подій до 110-ї річниці від Дня народження Станіслава Єжи Леца.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 486