У Львові відбудеться конкурс скульптур «Натхненні Пінзелем»

18:00 4 червня 2019 р.


Фото: news.lviv-company.in.ua

У вівторок, 4 червня, о 20:00 у фойє Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької розпочнеться яскрава мистецька подія Львівщини, яка об'єднає музику, скульптуру й балет – конкурс скульптур «Натхненні Пінзелем».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Конкурс скульптур покликаний привернути увагу до реставрації творінь геніального митця Іоана Пінзеля. До конкурсу долучилися митці Іван Самотос, Петро Старух, Віктор Проданчук, Ярослав Костко, Володимир Цісарик, Павло Бондар, Тарас Данилюк, Василь Бабій, Володимир Семків. Скульптура, яка здобуде перемогу у конкурсі, буде виготовлена в повний зріст і подарована місту».

«4 червня, о 21:00 у Дзеркальній залі відбудеться унікальна постановка балету «Людина або Містерія Майстра Пінзеля». Подія відбувається в межах проекту «Під Зорею Пінзеля», який був створений у 2017 році. Основна його мета – популяризація творчості геніального українського скульптора XVIII ст. епохи бароко Іоана Георгія Пінзеля», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу