У Львові відбудеться етнофестиваль «Гаївки-фест» | Новини Львова

У Львові відбудеться етнофестиваль «Гаївки-фест»

09:40 7 травня 2019 р.

  • 0


Фото: allevents.in

У вівторок, 7 травня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького пройде молодіжний етнофестиваль автентичної української культури «Гаївки-фест».

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Метою проведення етнофестивалю є привернення уваги молоді до народної культури, фольклору, етнографії та популяризація творчої спадщини українського народу».

Керівник відділу соціально-культурного розвитку Львівського ветеринарного університету Тетяна Купчак зазначила: «Основними завданнями етнофестивалю є національно-патріотичне виховання нашої молоді, пізнання нею історичного минулого, виховання любові до української культури та мистецтва, збереження нематеріальної культурної спадщини, в тому числі традиційної народної культури, мови, діалектів і говірок, фольклору, традицій, звичаїв і обрядів, пропаганда та розвиток української фольклорної спадщини».

«Етнофестиваль у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького проводиться уже кілька років поспіль та завжди вражає яскравим театральним дійством та співами. Але цьогоріч він вперше став відкритим для учасників з інших вищих учбових закладів, технікумів, коледжів, училищ та шкіл Львівської області», – поінформували також в облраді.

«Усі колективи будуть нагороджені дипломами та відзнаками учасника етнофестивалю. Зокрема, переможці – відповідними дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та цінними подарунками. В рамках етнофестивалю відбудеться круглий стіл за участю керівників колективів та запрошених гостей – науковців, фольклористів, етнографів, мистецтвознавців, краєзнавців. Етнофестиваль розпочнеться 7 травня о 12.00 у студентському парку на вулиці Пекарській, 50 у Львові (майдан навколо фігури Пресвятої Богородиці)», – повідомили також в облраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:50 27 липня 2020 р.

Сколівщина, Стрийщина і Бущина на два місяці стануть знімальними майданчиками (відео)

На Львівщині розпочинають знімання історичного фільму «Легенда Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу