У Львові урочисто розпочали відзначати Дні Європи

10:15 22 травня 2019 р.

  • 0
  • 702


Фото: loda.gov.ua

Відзначення Днів Європи розпочалося в середу, 22 травня, у Львові урочистим підняттям прапорів України та Європейського Союзу перед будівлею Львівської облдержадміністрації.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив під час урочистостей: «Вчергове ми підіймають тут прапори України та Європейського Союзу і долучємось до великої європейської родини. Цього року особливо приємно відзначати Дні Європи, адже ми законодавчо закріпили наш європейський вектор розвитку. Єдність українського народу і європейських країн надзвичайно важливі для кожного, адже всі розуміють, що агресор не зупиниться. Тому спільними зусиллями ми повинні розбудову єдину сильну Європу. Україна і Європа завжди були і будуть разом. Нехай європейські цінності будуть з кожним із нас».

«Опісля відбудеться засідання Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства. Запланована робота інформаційної стійки у ТЦ «King Cross Leopolis», де мешканців Львівщини та гостей області вітатимуть з Днем Європи. Відбудеться флешмоб «Разом – сильніші», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:50 15 вересня 2019 р.

«Вітер На-Дії» буде у Львові вчетверте

У неділю, 15 вересня, у Львові відбудеться четвертий всеукраїнський фестиваль християнської молоді «Вітер На-Дії».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 435

09:24 14 вересня 2019 р.

У Львові відбудеться фестиваль «Чисте місто»

14 вересня з 11.00 до 22.00 у ТРЦ «Victoria Gardens» у Львові відбудеться просвітницький, виставково-розважальний захід «Чисте Місто Фест 2019», метою якого є формування екологічної свідомості львів’ян та гостей міста.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 525