У Львові уклали нову угоду про демонтаж стели «Монументу Слави»

09:10 23 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Галицька районна адміністрація уклала угоду з підприємцем Романом Хомою про демонтаж аварійної стели «Монументу Слави».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля уточнив: «Ми як замовник проведення робіт з демонтажу аварійної стели «Монументу Слави», тричі оголошувався тендер на проведення робіт з демонтажу, та ніхто не подавався. Відповідно, після цього вступила в дію пряма процедура підписання угоди з виконавцем робіт. Було укладено угоду з компанією «Альтера». Після детального вивчення об’єму і складності робіт, вона написала листа в Галицьку районну адміністрацію з повідомленням, що просить розірвати договір на роботи у зв'яку із виходом з ладу основних засобів, які необхідні для виконання цих робіт.

Андрій Зозуля розповів також: «Тому ми підписали нову угоду з Романом Хомою на проведення цих робіт. Підрядник вже розпочав підготовчі роботи (встановлення риштування)».

«Спочатку потрібно буде демонтувати гранітні елементи, барельєфи, які є, а тоді демонтувати саму конструкцію стели. Ті елементи, які можливо, і які готовий прийняти Музей «Територія терору», будуть передані туди», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу