У Львові ухвалять на сесії правила для музикантів

10:15 26 березня 2019 р.


Фото: tvoemisto.tv

У вівторок, 2 квітня, о 14.00 в «Урбан-бібліотеці» розпочнеться обговорення проекту положення, який буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

У прес-службі Львівської міськради повідомили напередодні, що вчора на зустрічі директора департаменту Львівської міської ради Наталії Бунди з вуличними музикантами обговорили болючі й нагальні питання й вирішили продовжити розмову у вівторок, 2 квітня, о 14.00 в «Урбан-бібліотеці», де спільно розглянуть проект положення, який буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда зазначила: «У нас працює концепція, затверджена рішенням виконавчого комітету минулого року, про врегулювання вуличних виступів. Вона покликана врегулювати вуличну діяльність для того, що забезпечити інтереси усіх сторін, представлених у Львові, – львів’ян, туристів, вуличних музикантів. Робота почалася з того, що було багато звернень від мешканців, були звернення від депутатів Львівської міської ради про те, що вуличні музиканти іноді перевищують дозволений режим звуку, порушують акустичний режим. Відтак, почали працювати над цією концепцією».

«Концепція – це такий старт для такої важкої, клопіткої роботи над цим положення про врегулювання вуличних виступів. Ця концепція діяла минулого сезону. Був передбачений поділ на три ареали міста, були передбачені музичні інструменти, які можна використовувати, було передбачено, що вуличні музиканти подають заявку для того, щоби бачити, де і які музиканти стоять. Це все робиться з метою забезпечення безпеки вуличного музиканта. Але впродовж цього періоду ми побачили недоречності, якісь прогалини, бо часто музиканти використовують звукопідсилювальну техніку на вулицях міста і кажуть, що це необхідно», – розповіла також Наталія Бунда.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу