У Львові триватиме реставрація брам і дверей

10:48 15 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У 2019 році продовжить роботу програма співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%).

Про це повідомили у вівторок, 15 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Заявки на участь у програмі приймають до 29 березня 2019 року в комунальному підприємстві «Археологічно-архітектурна служба» на вулиці Валовій (№20)».

Директора«Археологічно-архітектурної служби» Тетяна Балукова зазначила: «Маємо вже велику кількість адрес, поданих на участь у програмі співфінансування реставрації вхідних дверей та брам до будинків на 2019-2020 роки. Заявки на участь приймаємо до 29 березня 2019 року. Станом на сьогодні вже подано 68 заявок на реставрацію вхідних дверей і брам».

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу