У Львові – третій день фестивалю сучасної драматургії

19:01 23 листопада 2013 р.


Фото: day.kiev.ua

У рамках цієї імпрези – Конкурс україномовних п’єс «Драма.UA», мета якого – пошук молодих талановитих авторів та просування актуальної української драми на театральні сцени й до літературних видань.

Київська газета «День» реагує сьогодні, 23 листопада, на цю імпрезу публікацією Тетяна Козирєвої «У Львові триває фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA»:

«І це вже четвертий такий захід у місті Лева. Нагадаємо, що фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA» відбувається у Львові з 2010 року.

Відтоді щороку глядачі мають можливість  разом із відомими драматургами, режисерами, акторами та критиками стати безпосередніми учасниками процесу створення й обговорення найновішої драматургії, крім того – взяти участь у майстер-класах, круглих столах та дискусіях. За задумом організаторів, фестиваль має створити простір для розвитку та популяризації сучасної української драматургії, познайомити глядачів з роботами молодих українських та європейських авторів, сприяти комунікації драматургів з театрами заради створення нових спільних проектів.

У межах фестивалю відбувається й Конкурс україномовних п’єс «Драма.UA», мета якого – пошук молодих талановитих авторів та просування актуальної української драми на театральні сцени й до літературних видань. Роботи учасників та переможців конкурсу публікують у профільних виданнях, презентують у формі сценічних читань, покладають в основу театральних постановок.

Цьогорічний, четвертий, фестиваль «Драма. UA» стартував 21 листопада і триватиме чотири дні, упродовж яких представлять сім вистав у постановці театральних колективів із України, Німеччини, Польщі, Чехії та Росії (зокрема, Futur з Кельна, Ad Spektatores із Вроцлава, драматичний театр ім. Єжи Шанявського з Валбжиха, Feste з Брна, Studio 12 з Братислави, Центр сучасної драматургії з Єкатеринбурга). Ще у програмі – сценічні читання нової української драми, а також перекладів світової драматургії, серія майстер-класів для режисерів, драматургів, завідувачів літературної частиною, критиків, театральних кураторів та менеджерів.

Особливість «Драми.UA»-2013 – резиденції драматургів і режисерів, а також соціальні програми для нетеатральної публіки та жителів… львівських околиць. Передбачена у рамках фестивалю й окрема дитяча програма – «Мала драма», складена з показів робіт театральної студії та драматургічної майстерні для дітей і підлітків».

«ЩЛ» анонсував цей форум публікацією «Сьогодні у Львові розпочинається IV Фестиваль сучасної драматургії».

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу