У Львові святкували Дні Тбілісі

10:26 12 вересня 2013 р.

«Атмосфера була чудовою»

Учора, 11 вересня, у Львові святкували Дні Тбілісі. Прес-служба Львівської міської ради переповідає з уст організаторівцього дійства наступне:

«Сьогодні ми святкували таку подію, як Дні Тбілісі у Львові. Свято відбувалось на території Вірменського дворика. До нас завітало багато львів’ян, туристів, і звісно – грузинів. Атмосфера свята була чудовою, всі куштували грузинські народні страви та співали грузинські народні пісні. Створювалось враження, що всі ці люди були ніби знайомі між собою, ніби велика дружня компанія».

Прес-служба Львівської міської ради інформує також, що «ресторан був переповнений львів’янами, туристами та грузинами». І що на Днях Тбілісі побував у тому числі міський голова Львова Андрій Садовий – щоб висловити повагу його учасникам та привітати їх зі святом.

dailylviv.com

До теми

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу