У Львові створять найбільшу карту мрії української родини

11:48 18 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Одночасно в 17-ти містах України пройде вуличний фестиваль.

«У середу, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності України  у Львові відбудеться VI-й вуличний фестиваль «Найбільша Карта Мрії Української Родини». Мета заходу – звернути увагу українців на сімейні цінності і відродити віру в сім'ю», – повідомили сьогодні, 18 серпня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Фестиваль одночасно пройде у 17-ти містах України – Львові, Києві, Дніпропетровську, Харкові, Чернігові, Хмельницькому, Одесі, Івано-Франківську, Вінниці, Слов'янську, Полтаві, Запоріжжі, Білій Церкві, Славянську, Дніпрі, Ірпіні та Житомирі. Варто зазначити, що захід відбудеться за підтримки соціального мегапроекту для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні «Мій тато захищає Україну».

До участі запрошують усіх охочих! Для того, щоб стати учасником фестивалю, потрібно прийти разом із родиною на площу біля оперного театру у Львові та намалювати власну карту мрій. Карта може бути будь-якого формату – від А1 до А4.

На ній повинні бути відображені три найголовніших мрії вашої родини до кінця 2016 року. Готову «Карту Мрії» потрібно передати представникам дитячого парку святкування днів народжень «Дитяча Планета». Опісля всі роботи скріплять разом в одну «Найбільшу Карту Мрії Української Родини».

Час проведення фестивалю: з 13:00 до 17:00 (з 13:00 до 16:00 – час для створення Карти Мрії). Окрім того, партнери заходу обіцяють порадувати найменших учасників фірмовими подарунками, цікавими уроками, вікторинами та навчальними іграми».

dailylviv.com

До теми

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу