У Львові створять культурно-розважальний кінопростір

14:00 10 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 900


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 10 жовтня, на сесії Львівської міської ради затвердили інвестиційний проект «Створення просвітницького культурно-розважального кінопростору».

Про це повідомили в четвер, 10 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «За відповідне рішення проголосував 41 депутат. Проект передбачає створення у Львові на базі одного з найстаріших кінотеатрів Львова на вулиці Хмельницького, 11, сучасного креативного закладу культурного спрямування, який поєднуватиме у собі центр кіномистецтва, кінотеатр, простір для проведення зустрічей, конференцій та семінарів, кафетерій, коворкінговий майданчик, простір для навчання фото- та кіномистецтву, проведення різноманітних театралізованих дійств та виставок».

Керівник управління інвестицій та проектів ЛМР Роман Старецький зазначив: «Над цим проектом ухвали працювала робоча група з працівників відповідних департаментів та представників громадськості, і в процесі роботи було вироблене гасло проекту «Врятуймо кінотеатр». Театр, який був в історичній будівлі на вулиці Хмельницького, зараз перебуває не в найкращому стані. Тому виникла ідея у залученні приватних інвестицій для реконструкції цього приміщення і створення там такого кінопростору».

«Як йдеться в ухвалі, об’єкт інвестування – нежитлові приміщення колишнього кінотеатру імені Богдана Хмельницького загальною площею 550,2 квадратних метрів на вулиці Хмельницького, 11 для створення кінопростору. Мета проекту – організація нового особливого простору, який буде популяризувати серед львів’ян і гостей міста історію кіно, пов’язану зі Львовом (починаючи з першої половини ХХ століття до сучасності), та перспективи розвитку кіноіндустрії у майбутньому», – поінформували також у міськраді.

«Кінопростір буде слугувати для проведення кінопоказів світового та вітчизняного кіно, короткометражних фільмів, організації тематичних вистав, п’єс та постановок, зустрічей, конференцій, презентацій, прес-конференцій, поетичних, музичних вечорів, виставок та інших культурних заходів, проведення навчань, семінарів, майстер-класів, воркшопів з фото- та кіномистецтва, функціонування фото- та відеостудії з зеленим екраном типу «Хромакей», простору у форматі коворкінгу», – розповіли також у міськраді.

«Інвестиційний проект передбачає зобов’язання інвестора впродовж трьох років з дати підписання договору оренди та інвестиційного договору ввести в експлуатацію цей кінопростір з компонентами відповідно до концепції, а також провести інші ремонтно-реставраційні роботи фасаду будівлі за адресою вулиці Хмельницького, 11», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 22 жовтня 2019 р.

У центрі Львова не відновлюватимуть «Кульбабу»

Консультативна рада при управлінні охорони історичного середовища пропонує законсервувати відкриті фундаменти костелу на площі Галицькій, виявлені під час робіт з реконструкції фонтану «Кульбаба».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 900

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу