У Львові стартував ювілейний ХХ Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

10:57 27 вересня 2014 р.

  • 0
  • 2562


Фото: Роман Балук / «День»

Фестиваль триватиме до 12 жовтня, у його програмі – двадцять подій, які охоплюють чи не всю палітру сучасної музики: від класики ХХ століття до останніх експериментів у творчості українських та зарубіжних композиторів молодого покоління.

ХХ Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти» розпочався у Львові вечором камерних опер, присвячених світлої пам'яті композитора Віталія Губаренка та професора Львівської музичної академії ім. Миколи Лисенка, соліста львівської Опери Ігоря Кушплера. У програмі – моноопера «Листи кохання» за новелою Анрі Барбюса «Ніжність», написана Губаренком 1971 року, яка стала найпопулярнішим твором композитора, що його виконували на сценах не лише України – світу, та камерна опера американського композитора італійського походження Джанкарло Менотті «Телефон». У концерті взяли участь Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Анна Носова та учні професора Кушплера Анна Шумаріна та Руслан Скоролітній.

«Контрасти»-ХХ триватимуть до 12 жовтня. У програмі фестивалю – двадцять подій, які охоплюють чи не всю палітру сучасної музики: від класики ХХ ст. до останніх експериментів у творчості українських та зарубіжних композиторів молодого покоління, від творчих зустрічей з відомими композиторами до лекцій про музику та презентацій новинок європейського книговидання і різних журналів, присвячених актуальним тенденціям у музиці, від традиційних концертів до театральних постановок.

Гості фестивалю – світової слави композитор Гія Канчелі, також композитори з Польщі, Болгарії, Білорусі, Чехії, Росії та України, відомі диригенти та цікаві виконавці. Про це повідомила львівський кореспондент київської газети «День» Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:10 17 вересня 2019 р.

У Львові буде прем’єра драми «Голоси»

У вівторок, 17 вересня, о 13.00 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарська (№41) розпочнеться прес-конференція з нагоди прем’єри драми «Голоси», створеної в рамках проекту «Творчі резиденції для бійців» від благодійного фонду «Творча криївка».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 291

Останні новини

42% опитаних українців хочуть, щоб ветерани війни бути залучені до політики

Водій автобуса №25 їздить тротуарами й велодоріжками Львова

На Львівщині виправлятимуть помилки на таблицях

У дитячому опіковому 8-ї львівської лікарні допомогли цього року 269 дітям

У Львові преміювали рятувальників

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу