У Львові стартував форум кількасот професійних медійників і понад 40 спікерів зі семи країн світу (відео)

19:28 13 листопада 2014 р.

  • 0
  • 2256


Фото: vgolos.com.ua


Відео: Львівська міська рада

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, тема ІІ Львівського медіафоруму – «Війна. Політика. Корупція. Медіа: гравець чи інструмент».

У прес-службі міської ради зокрема повідомили сьогодні, 13 листопада, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні, 13 листопада, на «Арені Львів» стартував ІІ Львівський медіафорум. У медіафорумі беруть участь декілька сотень учасників та понад 40 спікерів – професійних медійників із 7 країн світу (Україна, США, Данія, Польща, Росія, Німеччина, Білорусь).

Учасників медіафоруму привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Зокрема він зазначив:

«Для нас велика честь, коли так багато мудрих талановитих людей приїжджає для великої спільної праці. Ми живемо в особливий час й історики однозначно запишуть цей час нашого життя як українсько-російська війна. Мене часто запитують, коли ця війна закінчиться? Війни не закінчуються, вони або виграються, або програються. Ми хочемо, щоб ця війна була виграна, незважаючи на ту нефаховість, яку ми бачимо, але ми бачимо і героїзм, і відвагу. 

Це, звичайно, багато залежить і від українських політиків. За роки незалежності в парламенті перший раз маємо дуже активну меншість. Це люди, які голим нервом відчувають справедливість. Ці люди пройшли дуже складні випробування останніх часів. Я на цих політиків маю дуже велику надію. Тому що, власне, ця активна меншість може заставити дуже велику, часто інертну, більшість рухатися в правильному напрямку.

Нам бракує відповідальності. Відповідальності не тільки урядників, чиновників, політиків, а й відповідальності представників медіа. У 60-70-ті рр. ми бачили дуже яскравих політиків в історії людства – президенти країн, прем’єри. Часи змінилися і сьогодні дуже часто це є представники транснаціональних компаній, часто журналісти і медіа – це теж елементи транснаціональних компаній. І не завжди справедливість є домінантною. Я б дуже хотів, щоб сьогодні такі слова як «честь», «благородство» – вони мали наповнення. Щоб журналісти не тільки інформували, а якщо й інформують, щоб завжди мали сміливість брати і другу, і третю позицію. І щоб займалися просвітництвом.

Я хочу побажати всім доброї хорошої праці. Щоб на цьому форумі ви народили  геніальні прекрасні думки, і щоб цей локомотив мав нову і нову динаміку».

Тема ІІ Львівського медіафоруму: «Війна. Політика. Корупція. Медіа: гравець чи інструмент». Організатори: ГО «Львівський медіафорум»; Школа журналістики Українського католицького університету. Партнери Львівського медіафоруму 2014: проект виконується за підтримки представництва ЄС в Україні; «MYMEDIA»; Міжнародний фонд «Відродження», Посольство США в Україні, Медіапартнери: «Телекритика», «Медіабізнес». Деталі – на lvivmediaforum.com».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:50 15 вересня 2019 р.

«Вітер На-Дії» буде у Львові вчетверте

У неділю, 15 вересня, у Львові відбудеться четвертий всеукраїнський фестиваль християнської молоді «Вітер На-Дії».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 408

09:24 14 вересня 2019 р.

У Львові відбудеться фестиваль «Чисте місто»

14 вересня з 11.00 до 22.00 у ТРЦ «Victoria Gardens» у Львові відбудеться просвітницький, виставково-розважальний захід «Чисте Місто Фест 2019», метою якого є формування екологічної свідомості львів’ян та гостей міста.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 519

Останні новини

Львів’яни позбавлені водопостачання на 10 вулицях

Рятувальники зняли львів’янку з балкона багатоповерхівки

У Львові затримали серба, розшукуваного за грабіж

Потяг «Львів-Здолбунів» курсує лише до станції «Дубно»

У Центрі творчості дітей та юнацтва у Львові буде «День відкритих дверей»

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу