У Львові стартував форум кількасот професійних медійників і понад 40 спікерів зі семи країн світу (відео)

19:28 13 листопада 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, тема ІІ Львівського медіафоруму – «Війна. Політика. Корупція. Медіа: гравець чи інструмент».

У прес-службі міської ради зокрема повідомили сьогодні, 13 листопада, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні, 13 листопада, на «Арені Львів» стартував ІІ Львівський медіафорум. У медіафорумі беруть участь декілька сотень учасників та понад 40 спікерів – професійних медійників із 7 країн світу (Україна, США, Данія, Польща, Росія, Німеччина, Білорусь).

Учасників медіафоруму привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Зокрема він зазначив:

«Для нас велика честь, коли так багато мудрих талановитих людей приїжджає для великої спільної праці. Ми живемо в особливий час й історики однозначно запишуть цей час нашого життя як українсько-російська війна. Мене часто запитують, коли ця війна закінчиться? Війни не закінчуються, вони або виграються, або програються. Ми хочемо, щоб ця війна була виграна, незважаючи на ту нефаховість, яку ми бачимо, але ми бачимо і героїзм, і відвагу. 

Це, звичайно, багато залежить і від українських політиків. За роки незалежності в парламенті перший раз маємо дуже активну меншість. Це люди, які голим нервом відчувають справедливість. Ці люди пройшли дуже складні випробування останніх часів. Я на цих політиків маю дуже велику надію. Тому що, власне, ця активна меншість може заставити дуже велику, часто інертну, більшість рухатися в правильному напрямку.

Нам бракує відповідальності. Відповідальності не тільки урядників, чиновників, політиків, а й відповідальності представників медіа. У 60-70-ті рр. ми бачили дуже яскравих політиків в історії людства – президенти країн, прем’єри. Часи змінилися і сьогодні дуже часто це є представники транснаціональних компаній, часто журналісти і медіа – це теж елементи транснаціональних компаній. І не завжди справедливість є домінантною. Я б дуже хотів, щоб сьогодні такі слова як «честь», «благородство» – вони мали наповнення. Щоб журналісти не тільки інформували, а якщо й інформують, щоб завжди мали сміливість брати і другу, і третю позицію. І щоб займалися просвітництвом.

Я хочу побажати всім доброї хорошої праці. Щоб на цьому форумі ви народили  геніальні прекрасні думки, і щоб цей локомотив мав нову і нову динаміку».

Тема ІІ Львівського медіафоруму: «Війна. Політика. Корупція. Медіа: гравець чи інструмент». Організатори: ГО «Львівський медіафорум»; Школа журналістики Українського католицького університету. Партнери Львівського медіафоруму 2014: проект виконується за підтримки представництва ЄС в Україні; «MYMEDIA»; Міжнародний фонд «Відродження», Посольство США в Україні, Медіапартнери: «Телекритика», «Медіабізнес». Деталі – на lvivmediaforum.com».


Відео: Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу