У Львові стартувала благодійна акція «Святий Миколай для військових»

14:24 1 грудня 2016 р.


Фото: kapelanstvo.info

Військові капелани планують відвідати з подарунками курсантів, вихованців ліцею, солдатів строкової служби й бійців Національної гвардії.

Військові капелани вже розпочали у Львові благодійну акцію «Святий Миколай для військових». Зокрема вони планують відвідати з подарунками курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, вихованців ліцею імені Героїв Крут, солдатів строкової служби у 184-му Навчальному центрі та в кожному військовому містечку Яворівського полігону, бійців Національної гвардії України, солдат у військових частинах Львова.

Організація благодійного проекту «Святий Миколай для військових» передбачає закупівлю солодощі, мандарин, а також виготовлення іконок із зображенням святителя Миколая Чудотворця та молитвою до нього. Відтак, капелани запрошують долучитися до цієї акції і допомогти українським воїнам відчути радість у день святого Миколая.

Підтримати спільний проект «Святий Миколай для військових» можна склавши грошову пожертву у скриньку Фундації святого Миколая у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, 11 у Львові, в студентських храмах – Блаженного священномученика Олексія Зарицького на вулиці Лукаша, 3а та святого Володимира Великого на вулиці Природній, 8а у Львові.

Про це повідомили на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

12:45 27 січня 2021 р.

Народні доми у горах Львівщини перетворюють на туристичні етнофолькцентри

У південній частині Самбірського району у селах Лімна (Турківської громади) і Бітля (Боринської громади) реконструюють Народні доми. Це стало можливим за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації і за «Програмою секторальної підтримки ЄС. Львівщина».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу