У Львові спільно святкуватимуть Великдень 250 молодих людей зі сходу й півдня України (відео)

12:54 24 березня 2015 р.


Фото: velykden.org.ua

Студентське братство Українського Католицького Університету вже вп’яте проводить акцію, яка об’єднує молодь всієї країни.

250 молодих людей зі Сходу та Півдня країни приїдуть до Львова святкувати «Великдень разом». Це вже вп’яте Студентське братство Українського Католицького Університету проводить акцію, що об’єднує молодь всієї України.

Як зазначається на сайті Львіської міської ради, Метою акції є знайомство студентів та гостей із Півдня та Сходу України з традиціями святкування Великодня у Львові. Цього року учасниками акції стануть 250 молодих людей. Координатор проекту «Великдень разом», голова Студентського братства УКУ Віра Тимків розповідає:

«Цьогоріч ми плануємо прийняти 250 людей. Акцентуємо на Крим і Схід України: Херсон, Запоріжжя, Дніпропетровськ. Сподіваємося, що будуть гості з Донецька.

На цей момент вже є заявки з Мінська і однієї дівчинки з Санкт-Петербурга. Вікова категорія учасників – від 18 до 25.

Умовою акції є повноліття учасників, оскільки люди будуть 4 дні у чужому місті. Ми повністю оплачуємо проживання у Львові.

Протягом 4 днів вони будуть відвідувати культурні місця Львова, ознайомлюватися з традиціями з цікавими лекторами. Гарним буде день у Шевченківському гаю. Ми акцентуємо на тому, щоб львів’яни запрошували учасників до себе в гості і зголошувалися брати їх у сім’ї. Бо по-справжньому відчути Великдень у Львові можна тільки в сім’ї.

Затишок, домашня атмосфера свята дуже подобаються нашим учасникам. Тим людям, яких львів’яни не візьмуть у сім’ї, ми забезпечуємо життя в хостелах».

Завдяки попереднім чотирьом акціям Великдень у Львові вже відсвяткували 1500 молодих людей. Таку цифру наводить координатор проекту «Великдень разом», член Студентського братства УКУ Юрій Сосновцев.

А от голова відділу рекрутингу і студентської кар’єри Українського Католицького Університету о. Павло Худ розповідає про велику потребу людей в подорожах країною. Зокрема, він зазначає:

«Ми створюємо для молодих людей можливість зібратися і приїхати до Львова. В цілому, є запит на те, щоб їхати до Львова. В рамках акції «Зі Сходу на Захід», минулих вихідних ми приймали гостей із Запоріжжя і Криму.

За останні 5 місяців у Львові побувало близько тисячі студентів і старшокласників зі Сходу та Півдня України: Миколаїв, Донецьк, Луганськ, Херсон, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків. За два місяці ще мають приїхати студенти і старшокласники з Одеси і області.

Є велика потреба в тому, щоб люди подорожували країною, і принаймні дві речі, які цьому перешкоджають: вартість подорожі і транспортна логістика. Тим не менше, молоді люди хочуть їхати і хочуть знайомитися.

Думаю, що після подорожі зі Сходу і Півдня на Захід, має також запрацювати логістика подорожей із Заходу на Південь і Північ. Нам не вистачає спілкування не тільки тут, але й там. Нам потрібно будувати мости: ненадумані, прості, щирі, безпосередні.

Тому акція «Великдень разом» – це частина будування мостів. Важливо, щоби цю естафету від Українського католицького університету перейняли й інші громадські, освітні, культурні середовища».

Про це повідомили сьогодні, 24 березня, на сайті Фонду «Рідна Країна».


Відео: Андрій Левицький

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу