У Львові розпочнеться «The USAFE Band Tour of Ukraine 2018»

07:47 10 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 450

13-21 жовтня в Україні пройдуть виступи «The USAFE Band«, оркестру військово-повітряних сил США в Європі. Концерти відбудуться в трьох містах – Львові (13 та 14 жовтня), Житомирі (16 жовтня) й Києві (20 та 21 жовтня).

The USAFE Band Tour of Ukraine 2018 – це серія культурних подій, що продовжують святкування дипломатичного партнерства Сполучених Штатів Америки та України. Цього року jркестр військово-повітряних сил США в Європі бере участь у спільних військових навчаннях Clear Sky 18, дає урочистий концерт на честь Дня захисника України у Львові і готує особливе музичне послання для фінального концерту туру в Українському lомі у Києві.

Нова програма The USAFE Band «I Sustain the Wings» («Я підтримую крила») розширює ідею дружби двох країн.

«Ми святкуємо Незалежність України та успішне партнерство, що направлене на демократичний розвиток, безпеку і процвітання. Спільні військові навчання Clear Sky 18 закріплюють співробітництво між Україною та Сполученими Штатами Америки. У постійній взаємодії з українськими музикантами The USAFE Band висловлює довіру, повагу та єдність», - зазначає полковник Дон Скофілд, командир і диригент jркестру військово-повітряних сил США в Європі

Зі сцени прозвучать знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, на глядачів чекають переосмислення американської музичної спадщини, сучасний нью-йоркський джаз і нові прочитання українських творів. Міжнародний діалог підтримують Національний президентський оркестр України, Камерний оркестр Львівської національної опери і Київський камерний оркестр Національної філармонії України.

«I Sustain the Wings» ( «Я підтримую крила») – концертний тур і унікальний освітній проект. У кожному з трьох міст - Львові, Житомирі, Києві - музичні посли США проведуть творчі зустрічі з представниками української культури, спільні музичні перформанси та майстер-класи для юних музикантів.

Від моменту заснування в 1943 році The USAFE Band дали більше 20 тисяч концертів, створюючи близько 400 яскравих подій щороку, оркестр знаменитий виступами для монархів і перших осіб держав. Сьогодні The USAFE Band готовий поділитися культурним досвідом зі своїми шанувальниками в Україні, спеціальні виступи в формах Другої світової війни перенесуть до американської епохи, коли музика зміцнювала почуття свободи.

Програма у Львові:

13 жовтня

The USAFE Band Music Class

13:30 Львівська національна опера, проспект Свободи, 28

Зустріч з учнями музичних навчальних закладів та майстер-клас Оркестру військово-повітряних сил США в Європі

Modern Dialogue of Cultures

19:00 Львівська обласна філармонія, вулиця Чайковського, 7

Спільний концерт The USAFE Band з Національним президентськім оркестром в рамках 24-го Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти»

14 жовтня

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ. I Sustain the Wings | «Я підтримую крила»

18:00 Львівська національна опера,  проспект Свободи, 28

Спільний проект The USAFE Band з Львівським національнім академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 19 жовтня 2018 р.

Гендиректор Львівського палацу мистецтв буде обраний конкурсною комісією

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади генерального директора комунального закладу «Львівський палац мистецтв» на вулиці Коперника.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 471

14:45 19 жовтня 2018 р.

У Львові облаштують новий громадський простір

У зв’язку з відкриттям пам’ятного знака воїнам УГА на вулиці Польовій, виконком ЛМР вирішив надати Личаківській районній адміністрації дозвіл на здійснення закупівлі для облаштування громадського простору на Польовій, 29 способом укладення прямого договору.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 273

17:28 18 жовтня 2018 р.

У Львові відкриють XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

У четвер, 18 жовтня, о 18.30 у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» на проспекті Чорновола, 45г відбудеться показ фільму режисера Міли Турайлич «Зворотній бік усього», який відкриє XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA» у Львівській області.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 318