У Львові розпочався Ювілейний рік Божого милосердя

14:48 14 грудня 2015 р.


Фото: kapelanstvo.com.ua

Згідно з традицією Церкви, відтепер впродовж всього року кожен, хто посповідається, прийме Святе Причастя і з вірою пройде крізь ці двері, зможе отримати повний відпуст гріхів.

«У неділю, 13 грудня 2015 року, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла урочисто відчинили «Двері Божого милосердя» та здійснили Молебний чин з нагоди відкриття Ювілейного року Божого милосердя», – повідомили сьогодні, 14 грудня,на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info» , де також поінформували:

«Згідно з традицією Церкви, відтепер впродовж всього року кожен, хто посповідається, прийме Святе Причастя і з вірою пройде крізь ці двері, зможе отримати повний відпуст гріхів. Як відомо, нещодавно Папа Франциск оголосив цей рік Надзвичайним Ювілейним роком Божого милосердя у всій Католицькій Церкві та урочисто відчинив Святі двері. Це особливий час, в якому Святіший Отець закликає вірних до покаяння та отримання відпусту гріхів через прийняття Святих Тайн та здійснення паломництва до Святих дверей.

Згідно з декретом Архиєпископа та Митрополита Львівського УГКЦ Кир Ігоря, Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла входить до списку визначених церков Львівської Архиєпархії УГКЦ, яким також поручено відкрити «Двері Божого милосердя». Відтак, у Гарнізонному храмі цими Дверми милосердя є двері до каплиці Пресвятої Богородиці.

Традиційно вони є зачиненими, а відчиняють їх лише в час великих Богородичних свят. Проте з цієї неділі, 13 грудня, після молитовного та урочистого відкриття, вони залишатимуться відчиненими аж до 26 листопада 2016 року.

Військовий капелан та священнослужитель храму, отець Тарас Михальчук закликав усіх прихожан та гостей храму користати з цих ласк, приступати до Сповіді та Причастя, аби тоді з вірою увійти у ці двері та отримати великий відпуст – прощення всіх гріхів, про які, можливо, людина забула, або не вважала  їх порушенням Божих заповідей. Також варто додати, що відтепер у Гарнізонному храмі розміщена українська стародавня ікона Богородиці «Милосердя двері» з польського міста Ярослав.

Як відомо, оригінал саме цієї ікони на прохання Святішого Отця Франциска відкривав Ювілейний рік Божого милосердя у Ватикані, тобто у всій Католицькій Церкві. Отець Тарас Михальчук зазначив після спільної молитви: «Ця ікона відтепер перебуватиме у нашому храмі рік часу й закликатиме кожного з нас до діл милосердя». 

Послання Блаженнішого Святослава з нагоди проголошення Святого року Божого милосердя в УГКЦ можна прочитати за цим посиланням – http://news.ugcc.ua/documents/poslannya_z_nagodi_progoloshennya_svyatogo_roku_bozhogo_miloserdya_v_ugkts_75430.html. А детальнішу інформацію про традицію Ювілейних років знайдете за цим посиланням – http://stryi.ugcc.org.ua/scho-take-svyatyj-yuvilejnyj-rik/».

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу