У Львові розпочався синод єпископів УГКЦ

17:56 7 вересня 2014 р.


Фото: tv.ugcc.org.ua

Про це повідомили в неділю в Департаменті інформації Української греко-католицької церкви.

«7 вересня 2014 року в соборі Святого Юра, що у Львові, Архиєрейською Божественною Літургією, офіційно розпочалася чергова сесія Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви», – повідомляє в неділю Департамент інформації УГКЦ, який також конкретизує:

«Цього разу темою Синоду буде «Управління Божими дарами». Синод триватиме до 14 вересня в реколекційно-відпочинковому комплексі Львівської архиєпархії УГКЦ, що в Брюховичах поблизу Львова.

Участь в Богослужінні взяли владики Синоду Єпископів УГКЦ, Апостольський Нунцій в Україні Томас Едвард Галліксон, представники Єпископських Конференцій США, Німеччини, Франції, Італії, а також владика Філарет (Кучеров), Єпископ Львівський і Галицький УПЦ МП. «Ваша присутність є знаком великої солідарності із нашою Церквою та українським народом в цей нелегкий час нашого державного і церковного життя», – сказав Глава УГКЦ.

Під час проповіді Блаженніший Святослав звернувся із вітальним словом і до української молоді. Адже саме цього дня до Собору Святого Юра вперше привезли хрест та ікону Світового дня молоді (СДМ).

За словами Першоієрарха УГКЦ, ці хрест та ікона СДМ є знаками єдності молоді із різних країн світу. «Українська молодь – надія нашої Церкви і народу», – додав він. 

Додамо, що з благословення владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ, у Львівській архиєпархії УГКЦ відбулася проща хреста та ікони Світових днів молоді. Як відомо, СДМ відбудеться у Кракові (Польща) 2016-го року.

В цьому заході візьме участь Папа Римський Франциск. Звертаючись до Євангелія, Глава Церкви зазначив, що недільна Притча про виноградник підсумовує історію спілкування Бога і людини: «Господь не просто насадив виноградник. Він довірив його своїм посланцям, тобто усім тим, хто несе Його слово. Він очікує від людини плідної діяльності свого виноградника. Бо виноградник не є власністю людини, а власністю Бога».

Проповідник також зазначив, що  кожен, хто покликаний до праці у Божому винограднику повинен віддати Його господареві плоди у свій час. Наприкінці богослужіння владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, зачитав Декрет Глави УГКЦ про початок Синоду Єпископів УГКЦ.

Насамкінець владики Синоду помолилися Панахиду за Патріарха Йосифа (Сліпого). Адже саме цього дня виповнюється 30 років із дня його смерті».

Про це повідомляється в неділю на сайті Департаментц інформації УГКЦ.

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу